Výsledky vyhledávání

  1. ladacert

    [TYM] Závazná pravidla pro "admina"

    Dobrý den pane Terminátore. Kdyby jste si přečetl PRAVIDLA FOE tak by vás to možná taky nepřekvapovalo. Výše uvádíte: Tak napište jednoznačně do pravidel, že je zakázáno zvát do FoE další hráče, že je zakázáno sdílet s nimi IP adresu a že je absolutně zakázáno sdílet s nimi PC... a bude po...
  2. ladacert

    Vylepšení stávající funkce

    CvC
  3. ladacert

    Diskuze k budoucnosti CvC

    Nějaké nové informace? :D
  4. ladacert

    Diskuze k Mini výzvám

    Tak a máme tady první mini výzvu! Kdo najde mini výzvu vyhrává!:D:D:D:D
  5. ladacert

    Diskuze k budoucnosti CvC

    Měl bych dotaz jestli se s příchodem cechovních rejdů budou navyšovat úrovně cechů?
  6. ladacert

    Karetní diskuze o Halloweenu 2023

    Mám stížnost! Už mě to trhání zubů přestává bavit furt chytám příšery Halloween a trhám ji zuby abych mohl čím směnit v eventu málem sem přišel o celou ruku. Ještě že jim přes noc vypadnou 150 zubů a pak jim zase do rána dorostou :D:D. A ještě ke všemu sem nasral týpka s maskou s nožem v ruce :D...
  7. ladacert

    Diskuze k budoucnosti CvC

    Ty seš ale cechovní rejda! :D:D:D
  8. ladacert

    Je lepší mířit ke hvězdám a netrefit se než mířit ke sr-čkám a trefit se....

    Je lepší mířit ke hvězdám a netrefit se než mířit ke sr-čkám a trefit se....
  9. ladacert

    Diskuze k A/B testu mobilních reklam

    Mám takové obavy že inno se vydalo špatnou cestou a pomalu ale jistě směřuje ke konci hry. Jakmile se vedoucí hry rozhodnou upřednostňovat platící hráče před běžnými hráči kteří jsou ochotni obětovat více času hraním tak je to špatně. Hraji na A světě a když to sleduju tak na tomto světě je hra...
  10. ladacert

    Divoká diskuze o Divočině 2022

    Tak tomuhle opravdu říkám divoká diskuze!:D:D Konečně odpovídající název vlákna k debatě:D:D:D
  11. ladacert

    Možnost vidět oslabení členů cechu v CB

    Proti. Jde to zjistit krom toho že si máme důvěřovat dotyčný si může udělat screen s danou situací na mapě.
  12. ladacert

    Diskuze k 10. výročí FoE

    Škoda že si nemůžeme vybrat barvu figurky na hrací desce!:D
  13. ladacert

    Chytré telefony, chytré hodinky, chytré oblečení, chytrá auta... Jen ty lidi jsou čím dál blbější.

    Chytré telefony, chytré hodinky, chytré oblečení, chytrá auta... Jen ty lidi jsou čím dál blbější.
  14. ladacert

    Diskuze o novém světu Houndsmoor

    Tak hlavně že není nový svět časově pozadu:D Ikdyž by to bylo zajímavý každý svět by měl jiný čas:D
  15. ladacert

    Vypečená diskuze (podzim 2021)

    Dobrej název!:D
  16. ladacert

    Zklamaní nad losem v CB

    Jistě že je tato diskuze zbytečná:D
  17. ladacert

    Divoká diskuze o Divočině

    Já mám tyto hry rád tohoto typu sice mi to dává zabrat ale že bych se na to vykašlal to zas ne.Těch 25% bonusů do obrany k útočné armádě a 22% navíc do útoku mi za to stojí!:D
  18. ladacert

    Sportka vám dává šanci 1 ku 200 milionům, že zítra nebudete muset do práce. Alkohol vám dává...

    Sportka vám dává šanci 1 ku 200 milionům, že zítra nebudete muset do práce. Alkohol vám dává šanci jedna ku pěti.
  19. ladacert

    Příhozy na VB - etika příhozů, nadávky

    Etické neetické rychlejší vyhrává!:D Když se jim to nelíbí jejich problém.
  20. ladacert

    Erb / vlajka

    PROTI
Nahoru