Výsledky vyhledávání

  1. ladacert

    [HRA] Cechovní úroveň

    Čaute u nás v cechu už máme všechny úrovně-http://prntscr.com/toud6h Tak se chci zeptat nevíte kdy se udělají další?:D
  2. ladacert

    Návrhy nových vlastností jednotek

    Dobrý den, dostal sem pár nápadů ohledně nových vlastností jednotek do nových dob: 1. Naklonovat se-jednotky s touto schopností by měli X% šanci se zdvojnásobit, 2. Štít-jednotka která překročí polovinu mapy získá obranný bonus navíc, 3. Neviditelný-jednotky s touto schopností budou mít X%...
  3. ladacert

    Soukromá postřehovo-tipovací soutěž

    Dobrý den kdo by měl zájem o cechovní postřehovo-tipovací soukromou soutěž dejte věděť. Náplň soutěže:znalost svého cechu a soutěžení se spolucechovníky.Město mám ve všech herních světech tak mě můžete kontaktovat soutěž je zdarma.
  4. ladacert

    VB-Navýšení bonusů za dia

    Současný stav: Některá VB mají počet omezení bonusů(Vesmírný transportér,projekt virgo,Hrad Himedži,Kraken,Modrá galaxie,Voyager V1,Dynamická věž). Nápad: Navrhuji obnovení vlastnosti za 5 dia které by bylo limitováno maximálně 10krát. Např: Kraken 12xšance zabití jednotky vyčerpám zaplatím 5...
  5. ladacert

    Cech Lanzdorf

    Cech Lanzdorf přijme nové bojovníky kdo by měl zájem.Hlaste se ke mě do náborovýho cechu Pekelný lanzdorf! Podmínka 4-5 užitečných VB. Hráči s nejlepšími výsledky obdrží pozvánku.
  6. ladacert

    - Aréna

    Současný stav:Není Nápad: Napadlo mě udělat arénu. V aréně by byli hráči ve stejné době + by byla smíšená( ikdyž tu bych možná zrušil protože by to stejně zřejmě ovládli hráči z nejvyšší doby),pole by se přizpůsobily podle doby kde by se hráči nacházeli a pokaždé nebo většinou různé prostředí...
  7. ladacert

    -Bojový Emisaři

    Současný stav: Nejsou Nápad:Napadli mě 2 nové typy emisařů .Útočný a obranný kteří by se mohli využít na bojovém poli.Útočný by měl zvláštní schopnost výpad-dva tahy za kolo. Obranný by měl zvláštní schopnost štít-zdvojnásobení hodnot obrany (pro zbylých 7 vojáků).Oba emisaři by měli hodnoty...
  8. ladacert

    -Město pro Cech a jiné možnosti

    Současný stav: není Nápad: Každý hráč má své město ovšem cech né. Bylo by to na stejný způsob jako u hráčů zásoby,mince,populace,spokojenost,výroba surovin,bodů,jednotky(do cechovních map území, na obranu města,né však do CvC),pevnost.Body,suroviny by měli možnost získat členové cechů dle...
  9. ladacert

    -Cechovní či CvC úkoly

    Současný stav: nejsou úkoly tohoto typu ve hře Nápad: Což takhle udělat cechovní úkoly? Z expedice: každý člen musí nahrát určitý počet střetů za den či dny. Z cvc: zabít počet jednotek z určitý doby nebo prostě z jakékoliv doby, získaní 1 nebo více sektorů, získat 1 nebo víc sektorů sousedním...
  10. ladacert

    jednorázová pomoc

    Současný stav: Musíme vyklikávat pomoc. Nápad: Vytvořit ikonu na hromadnou pomoc.Hráči co hrají aspoň na 3 světech by tohle mohli uvítat...
  11. ladacert

    -velkolepá budova Černobyl.

    Účel-obrana města.Kdo zaútočí na město byla by 15% šance že by jeho vojsko zasáhla radiace a tím by byl útok odražen+body výzkumu k budově.Šance a body výzkumu by se levelem navyšovali.
Nahoru