Výsledky vyhledávání

  1. Razantní změna slotů pro budovy v cechovních bitvách

    Vím že se tu řešilo fungování cechovních bitev, dostal jsem nápad, který jsem tu nečetl. Stávající situace: Když točíme sektory s jiným cechem, je to nuda. Když točí jiné cechy a my jsme na pláži, je to také nuda. Oni mají ve středu sektory s více sloty pro budovy a snadno nás zaseknou když...
  2. Při výběru produkce vizuálně dojde k vybrání, skutečnost je jiná.

    Není, na androidu to dělá to pořád. Dá se to jednoduše poznat, po ručním výběru celého města mi to stále nabízí kompletní sklizeň za dia. Musím zavřít hru, vymazat z paměti, znovu načít a až poté se objeví možnost vybrat budovu
  3. Velkolepé budovy - chybný příhoz bodů

    Jasně, ale když chci vložit do budovy více než jde, tak mě to upozorní. jenže v tomto případě upozornění chybí a to je to, o čem se tu dohadujeme. Vždyť to je situace, která přeci není žádoucí pro nikoho, tak proč se nesnažit to vylepšit?
  4. ''Férový obchod '' ve verzi pro PC v prohlížeči .

    Pro, ale taky zavést pravidlo, že férová nabídka může být označena výměna jen přes jednu dobu. Nynější řešení je naprostá blbost
  5. Při výběru produkce vizuálně dojde k vybrání, skutečnost je jiná.

    Tutu chybu potvrzuji. Když bylo např. v liště 90 bodů, rychlým tažením bylo možné vybrat třeba ještě 10 farem a dostat se vysoko nad 100 bodů v liště. Po nějaké aktualizaci se to změnilo a budovy se sice tváří jako vybrané, ale body se nepřičtou. Až při dalším načtení je lze vybrat. Rozhodně...
  6. Velkolepé budovy - chybný příhoz bodů

    Ale my se tu bavíme o případu, kdy může být 2900/3000 a dva hráci se rozhodnou hodit 70. Když já budu ten s vyšším pingem, odečte se mi 30, zavřu budovu a nic nedostanu. Stane se něco co jsem nechtěl a to by mělo být ošetřeno
  7. Velkolepé budovy - chybný příhoz bodů

    Takže to tu všichni obhajujete jako v pohodě? Pěkná blbost. Akorát jsem chtěl pomoci v nahození druhého místa arc, napsal jsem se a než jsem nahodil, vlezl tam cizák. Já to tím uzavřel a dostal třetí místo. Hra má upozornit, že se daný počet bodů nevejde a neodeslat body. Jinak co se týče...
  8. Varování při nahazování více body,než je možné

    A co třeba poslat odkaz, když máš evidentně lepší přehled? Tady chce člověk pomoci a ty ze mě místo rady musíš udělat blbce... Hledal jsem, nenašel
  9. Varování při nahazování více body,než je možné

    Současný stav: Máme budovu, kde chybí 300 bodů do zavření. Chci nahodit 200 bodů do budovy, ale než to stihnu odeslat, nahodí to někdo jiný rychleji, což se mi nezaktualizuje. Odešlu nahození 200 bodů a zjistím, že se nahodilo zbylých 100 do uzavření boduovy. Nápad: Při odeslání bodů varovat...
  10. Vyhledávání u mých nabídek na trhu

    Současný stav: V seznamu mých aktuálních nabídek na trhu mi chybí vyhledávání podle surovin. Když potřebuji zjistit jaká nabídka mi na trhu chybí, je to zdlouhavé rolování seznamem. Nápad: U seznamu mých aktuálních nabídek přidat stejné vyhledávací pole jako u obchodování. Když mám na trhu...
Nahoru