Výsledky vyhledávání

  1. KallEll83

    Diskuze o 1.203

    Pořad dokola když se prihlasim na PC udělám výběr tak to na mobilu jede chvíli a pak znova to přestane začne se to sekat...už nevím co dělat
  2. KallEll83

    Diskuze o 1.203

    Tak jsem hru rozjel ale po 10 bojích v cb to samé výkon spadl nemůžu hrát
  3. KallEll83

    Diskuze o 1.203

    Ok. Zkusím přes PC se přihlásit vybrat výrobu a pak uvidíme
  4. KallEll83

    Diskuze o 1.203

    Zdravím od dnešní aktualizace nemůžu hrát na mobilu hra se seká výkon je tak 5 % Animace vše jsem zrušil hru jsem několikrát preinstaloval několikrát i aktualizoval a stále stejný problém Telefon mam iPhone 7 dostatek paměti a i výkon je normální. Nevíte někdo co se děje ?
  5. KallEll83

    Diskuze o 1.200

    Suprová aktualizace.. nemůžu otvírat plánky na velk. Vždycky se to sekne
  6. KallEll83

    Otravné upozorňuje na mobilu

    Podpora napsala: za tým Forge of Empires děkuji za zaslání tiketu a za nahlášení problému. Jedná se o už známou chybu, na jejíž odstranění se pracuje. Omlouvám se za nepříjemnosti a prosím do doby, než se oprava podaří, o trpělivost. Děkuji za pochopení. S pozdravem lenadam, tým Forge of Empires
  7. KallEll83

    Otravné upozorňuje na mobilu

    Jasné ale tím zákazu i osobní zprávy když mě někdo napíše vlastně zákazu úplně Vše
  8. KallEll83

    Otravné upozorňuje na mobilu

    Dobrý den mam problém:ve vláknech při konverzace administrátorů cechu, ve kterých mohou vůdci, zakladatelé a moderátoři cechu koordinovat vedení cechu chodí oznámení o zprávě na mobilu nejde to vypnout! Ani kdyz jsem vypnul v push notifikace pro herní zprávy všechno co jde! Nikdo to kvůli tomu...
  9. KallEll83

    Diskuze o novém centru zpráv

    Jestli jste trochu soudný tak to okamžitě zrušte!!! tomu nepomůže ani aktualizace to se musí celý znovu překopat. Potencionál to má dobrý, ale tohle je strašný paskvil, jen to tam dělá bordel. Omlouvám se jsem trochu vytočený, když jste neopravili půl roku staré chyby!!
  10. KallEll83

    Diskuze o novém centru zpráv

    Špatný špatný špatný - z ničeho nic se mě tam objevil cely cech (nepřišlo se na to jak se to stalo) - Cech má víc velitelský vláken z různými lidmi (Cb, cvc, hlavní velitelské vlákna) Proč nemůžu si libovolně přidávat jednotlivé členy které chci? - Na co je potom záložka admin jako myslíte si...
  11. KallEll83

    Dělení zpráv

    Pro super nápad i ten filtr dělám nábor, velitele cechu atd. a někdy je to fakt masakr se v tom vyznat!
  12. KallEll83

    Cech Moravské Knížectví

    Moravské Knížectví - nábor do cechu Jsme skupina lidí, která se rozhodla založit cech pouze pro aktivní členy - největší důraz klademe na aktivitu v cechovní expedici. Dále se zaměřujeme na rozvoj velkolepých, cechu prospěšných budov, pomoc při výměně zboží a v neposlední řadě na CvC a CB...
  13. KallEll83

    Cech Moravské Knížectví

    Moravské Knížectví - nábor do cechu Jsme skupina lidí, která se rozhodla založit cech pouze pro aktivní členy - největší důraz klademe na aktivitu v cechovní expedici. Dále se zaměřujeme na rozvoj velkolepých, cechu prospěšných budov, pomoc při výměně zboží a v neposlední řadě na CvC a CB...
Nahoru