Výsledky vyhledávání

  1. Cliffs of Gallipoli

    FoE rádio

  2. Cliffs of Gallipoli

    Šaškovo jeviště - jak to funguje?

    Přesně proto náhozy existují;)
  3. Cliffs of Gallipoli

    VB

    VB potřebují připojení cestou k radnici, a to vyvrací tvůj nápad.
  4. Cliffs of Gallipoli

    Karetní diskuze o Halloweenu 2023

    Celý rok od zimního eventu jsem se těšila na Halloween, protože mi vždy přišel jako nejlepší event. Místo panenek a kalendáře, který šel udělat celý jen o Halloween a archeologii, jsem našla kartičky, a event, o kterém nemohu příliš rozhodnout, jakým způsobem ho chci hrát. Event není možné hrát...
  5. Cliffs of Gallipoli

    Karetní diskuze o Halloweenu 2023

    Proč pokaždé karta nepřítele dá maximální útok nebo o 1 zmenšený max. útok, a moje karta většinou 1-2? Bez doplnění lišty 2krát za 1 hru nemám šanci porazit "nepřítele".
  6. Cliffs of Gallipoli

    FoE rádio

  7. Cliffs of Gallipoli

    Diskuze k budoucnosti CvC

    Řekla bych že z anglického raid (útok, nájezd). Mimochodem se mi koncept hry v rámci cechu, která bude dostupná pro mobilní verzi, libí.
  8. Cliffs of Gallipoli

    Povídání u Podzimního pečení 2023

    Hledala jsem to narychlo, a mezi různými fragmenty a bůhví čím, jak píše qwertik, jsem to přehlédla.
  9. Cliffs of Gallipoli

    Povídání u Podzimního pečení 2023

    Když si za peníze koupíš zlatou řadu navíc
  10. Cliffs of Gallipoli

    Povídání u Podzimního pečení 2023

    U jarního eventu, fotbalu i amerického fotbalu jsi sakra musel přemýšlet kterého hráče se vyplatí vzít, aby to bylo co nejefektivnější. A to nemluvím o Pečení, kde se musela šetřit každá surovina. Ale z každého zvířátka, hráče či dortu spadla odměna s šancí na denní speciál. U nových eventů to...
  11. Cliffs of Gallipoli

    Povídání u Podzimního pečení 2023

    S novými mechanismy přišel i trend speciálních, velmi malých budov (většinou 3x2), které dávají přehnané bonusy a které jsou dostupné po zaplacení reálnými penězi (ať už v podobě řady s odměnami navíc nebo dia na eventovou měnu). Jinými slovy, celé FoE je jen o tahání peněz z hráčů a stavění co...
  12. Cliffs of Gallipoli

    Střídačka Fotbalového poháru 2023

    Já na zlaté vylepšení Athlonského opatství dosáhla bez koupě míčů navíc, ale bylo to s velkou dávkou štěstí. A stejně to nestačí ani na stříbrnou ligu.
  13. Cliffs of Gallipoli

    ban na hru

    Přišel jsem, viděl jsem, nechápu, odcházím.
  14. Cliffs of Gallipoli

    Střídačka Fotbalového poháru 2023

    Event hraju na dvou světech a na jednom mi padlo 500 a 100 míčů (ne najednou) cca v polovině eventu. Od té doby jen dvacet míčů. V druhém světě to nestojí ani za zlámanou grešli.
  15. Cliffs of Gallipoli

    Střídačka Fotbalového poháru 2023

    Nejhorší je, že málokteré hřiště je vyvážené. Buď tam od jedné barvy není téměř žádné pole, nebo mají všechna od jedné barvy stejný znak, takže nic nezískáte. Navíc by mě zajímalo, jak funguje generování nových polí za míče. Na jednom hřišti jsem potřebovala jakékoliv žluté nebo červené pole a...
  16. Cliffs of Gallipoli

    Inventář - hledání

    Pro
Nahoru