Výsledky vyhledávání

  1. CE mě okradly...

    Se nediv, neplatíš žold...
  2. Diskuze ke Dni sv. Patrika

    Jsem zatím udělal 3 města, otevřel 6x bedny (3 sklárny lvl2), koupil zlatou lištu a nikam se neženu. Letos to neustálé sledování výroby v Patrikovi taky vypustím.
  3. Divoká diskuze 2024

    Ta hra se dá dobře hrát i bez paytowin. Záleží na každém, jestli chce mít vše top a hned, tak něco z peněz pustí.
  4. medaile

    Taky jdou vložit do cechovní pokladny. Myslím že tím šlo platit území v CvC bitvách.
  5. veselá louskáčkova strážnice

    Ano, zlatá čokoláda dává výběrovou sadu na základ louskáčka nebo jeho vylepšení na veselého.
  6. Diskuze k verzi 1.271

    Tak se mi aktualizace dnes stáhla na mobil. Chápu, že hráči chtěli řadit poškozené jednotky v celkovém výběru, ale proč se to skládá i v okénku s osmi vybranými do boje? Nepřehledný guláš, který vypustil člověk, co to běžně nehraje.
  7. Skákající dýně

    Ano, je to dílna na zásoby.
  8. Ledová diskuze o Zimní události 2023

    Si tam výměnou odměny za diamanty navol likéry . V otazníku vidíš , z čeho můžeš zrovna volit.
  9. Karetní diskuze o Halloweenu 2023

    Asi to byl fakt dobrý event, i Borat pochválil množství zisku a nenapsal, že byl zase okraden. Mně se to líbilo se vším všudy , fajn změna .
  10. full

    Sečteš dvakrát half a mělo by to vyjít .
  11. CE - zaříznuté diamanty

    Bych zrušil Borata.
  12. Volitelné Virgo a Kraken před bitvou

    Si je šoupni na kraj města .
  13. Kdy došlo ke krachu na FoE burze?

    Za poctivě vydělané peníze nakupuji diamanty. A za to přijdu do pekla. V potravinách se taky musí platit, to vám přijde normální ? Tady si dokonce můžete vybrat, zda kačku pustíte nebo ne. Si to zkuste naprogramovat sami, vy poctivci.
  14. Diskuze o Letní Události 2023

    Taky bych řekl . Pohodu prozměnu vítám , další event zas bude vytíženější, obdoba sv. Patrika.
  15. Diskuze o Letní Události 2023

    Ty šedé elixíry na obranu na 30min. jde slučovat nekonečno , nebo respektive vše , co máte skladem. Takže doporučuji postavit hodně děl P1-R4T, pak to sype ve velikém .
  16. Diskuze o Letní Události 2023

    Mám v plánu aspoň 3 postavit.
  17. Diskuze o Letní Události 2023

    Potřeboval bych prosím vědět , co přesně dává rajská růže , info je useklé a nejde vidět celý text. A u lektvaru 300% obrany pro útočnou armádu mi info píše posílení obrany obranných jednotek. Co z toho je pravda teda?
  18. Diskuze o Letní Události 2023

    Ty 100% posílení útoku pro útočnou armádu se dají sčítat , nebo je to jak u červených lektvarů , že lze použít 1 od každého druhu. A 200% obrany pro obrannou armádu jak?
  19. Zpětná vazba k Seskupování jednotek

    Na mobilu bitvy se seskupenými jednotkami jedou rychleji. Do vysokého oslabení nepoužívám lehké jednotky, tudíž poškozené neodsouvají tuláky. Za mne plus, ale šlo to udělat i líp .
  20. Divoká diskuze k Divočině 2023

    No dobře , teď zbývají 2/3 času do konce eventu, mám 156 tlapek, takže jsem dost za polovinou i z těch 280. Prostě v klidu, když to jen slepě neklikáš. Občas za ušetřené divoké mince přikoupím kladívko, větrník nebo dalších 10 tahů , když to stojí za to.
Nahoru