Výsledky vyhledávání

  1. Martel I

    Diskuze k funkci Forge Plus

    Tak jsem se kouknul a jak by řekla babička - zas další krám do chalupy. To měli tvůrci spustit na Apríla. Dia si kupuju, ale tohle by bylo vyhození peněz.
  2. Martel I

    Medaile k čemu?

    Medaile jsou potřeba když jsi nucenej vyrábět třeba planetkový led.
  3. Martel I

    Grand Gap

    Grand Gap je název provincie z Pozdního středověku. Získej provincii a je to :-)
  4. Martel I

    Diskuze o Forge Bowl 2022

    Tak na tabletu mi to ukazuje, na PC ani po restartu nic. Uvidím jestli se mi zítra připočtou
  5. Martel I

    Diskuze o Forge Bowl 2022

    Teda nevím, vesnici mám na 10 levelu ale FB nedává
  6. Martel I

    Divoká diskuze o Divočině

    Tak mám taky od včera hotovo, chybí poslední UP a ten bude za úkoly, ale koupil sem velkou sadu nástrojů. No aspoň včera padla 5x rotunda.
  7. Martel I

    Divoká diskuze o Divočině

    tak 4 tlapy jedním bleskem plus jedním tahem
  8. Martel I

    Divoká diskuze o Divočině

    Jako když na dva lístky na plnej počet tahů nevyleze ven ani jedna stopa kterou by ste se snažili dostat dolu, tak jsou vám strategie a nástroje k h.....
  9. Martel I

    Divoká diskuze o Divočině

    Teda tahle událost je fakt uhozená. Fakt nemám náladu když dorazím urvanej z práce ještě si dál ničit mozek praskáním kamenů. Událost má bejt na relax a má odsejpat jako osataní události a ne tahle přeplácanost.:eek:
  10. Martel I

    Diskuze o Fotbalovém poháru 2021

    Je to prostě jak obyčejná loterie. Koupíš si los a buď vyhraješ nebo ne :cool: Žádnej systém to zkrátka nemá :)
  11. Martel I

    Diskuze o Fotbalovém poháru 2021

    na 50 pokusů 9 sad, no lepší než drátem do oka :cool:
  12. Martel I

    Diskuze o Fotbalovém poháru 2021

    TADY
  13. Martel I

    Zpětná vazba a otázky na Májové slevy

    No kdyby byl ten bubeník ve slevě za rozumných 500 dia, tak si aspoň 3 koupím. Možná i dva :p Však je to přeci Májové slevové šílenství :cool: Přeci nechcete slevy zadarmo.
  14. Martel I

    Diskuze o 1.201

    Akorát mám takovej tichej dojem, že když máš na liště 100 fb a víc, tak ani za dia nemůžeš sebrat :cool:
  15. Martel I

    Diskuze o Forge Bowl 2021

    No kdyby se to vědělo tak to není překvapení :cool:
  16. Martel I

    Diskuze o 1.193

    Tak nevím jestli to patří sem a nebo do otázek, ale po aktualizaci se mi začaly v pc při hraní objevovat při některých akcích vyskakovací hlášky vpravo dole. Jednu jsem vyfotil, ale objevují se i další. http://prntscr.com/w0bcju http://prntscr.com/w0cjz3
  17. Martel I

    Mrazivá diskuze o zimní události 2020

    Naštěstí beru silná antidepresiva, takže jak ti dutohlavové sprznili tenhle event mě nechává vcelku klidným :cool: Jen moje doktorka je překvapená, jak vzrostla moje spotřeba prášků :eek:
  18. Martel I

    Vyžaduje se akce: Propoj svůj účet na fóru se svým herním účtem

    Maj to nějaký rozbitý. Ta zpráva mě přišla asi 3x, propojil jsem to hned napoprvé a dnes mi přišlo... Pokud podle tohoto postupu nepropojíte svůj účet do 20. srpna, bude účet na fóru smazán. Toto je poslední varování před smazáním tvého účtu na fóru. Když na ten odkaz kliknu znova tak mě to...
  19. Martel I

    Diskuze o letní události 2020

    Koukni SEM a tam máš mimo jiný i seznam cen jak jdou za sebou.
  20. Martel I

    Diskuze o letní události 2020

    Koukal jsem na fandomu na denní úkol č8 - „Ve výrobní budově dokončete jednodenní produkci několik (4 - 24) krát“ ...to je vtip, ne ? Už tady měly jednu chybu tak tady asi taky bo na jiným seznamu je že se má dokončit 4hodinová produkce .
Nahoru