Výsledky vyhledávání

  1. Frederick 63. Válečník

    Studánka přání

    Svět: všechny Prohlížeč a verze: mobilní aplikace, nejnovější verze Popis chyby: studánky nedávají dia Jak často se chyba vyskytuje: pořád od poslední aktualizace Detail chyby: od poslední aktualizace jsem 9x vybral všechny studánky. To je 9x 120 = 1080x 1,25 % šance na dia. Nepadly ani jednou...
  2. Frederick 63. Válečník

    Hráči v krčmách ostatních hráčů

    Současný stav: kdokoliv se může podívat, kdo sedí v krčmě u kteréhokoliv hráče, i když daného hráče nemá v přátelích. Nápad: možnost vidět, kdo v krčmě u daného hráče sedí, by měli pouze přátelé. Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ano, nenašel
  3. Frederick 63. Válečník

    Sbírání relikvií

    Současný stav: mám vyřešených třeba 15 střetů v expedici. Chci sebrat relikvii, která se nachází na začátku mapy (vlevo). Posunu si tedy mapu, abych mohl relikvii sebrat, ale pokud zrovna některý z členů cechu vyřeší nějaký střet, hra mě automaticky přesune na místo mého naposledy vyřešeného...
  4. Frederick 63. Válečník

    Nelze vyrabovat budova

    Aplikace, verze 1.180.15 Arvahall Mám na liště 78 FP, chci vyrabovat Terasovitou farmu, ale napíše mi to, že mám plný počet bodů výzkumu, a ať nějaké utratím. Zkusil jsem utratit 1- pořád nešla vyrabovat. Použil jsem 2 - stále nic. Tak jsem použil všechny body z lišty a teprve jsem mohl...
  5. Frederick 63. Válečník

    Nezapočítání motivací v úkolu události Forge Bowl 2020

    Svět: Arvahall Prohlížeč a verze: aplikace, verze 1.169.1 Popis chyby: špatné započítávání motivací do úkolu v události Jak často se chyba vyskytuje: pokaždé, když mám v události takový úkol Detail chyby: mám v události úkol: motivuj nebo zušlechti 25 budov ostatních hráčů. Odklikám tedy 25...
Nahoru