Výsledky vyhledávání

  1. nesplnitelný úkol!!!!!!

    Děkuji za reakce, až dobiju toto území, ozvu se...
  2. nesplnitelný úkol!!!!!!

    ahoj, mám takový dost velký problém. Chtěl bych se zeptat hlavně zkušených hráčů: jsem ještě v raném středověku(5 bodů do vrcholného) a po dobytí Maktabu jsem dostal v hlavní úkolové řadě dostal úkol:,,Objev dvě území severně od Maktabu". No, a jelikož mám hodně zboží, tak hodně vyjednávám...
  3. yr pod nickem Turekkmirek24 Napište mi buď tam nebo reagujte přímo na toto vlákno Turekkmirek24

    yr pod nickem Turekkmirek24 Napište mi buď tam nebo reagujte přímo na toto vlákno Turekkmirek24
  4. a tyto dvě území jsem získal. Po té jsem objevil i druhou zemi, Dunkelwald, a splnil jsem tím...

    a tyto dvě území jsem získal. Po té jsem objevil i druhou zemi, Dunkelwald, a splnil jsem tím úkol, dostal jsem nový:,,Pronikni do 3 území Pfefferbergu". No, a jak už jsem avizoval, tak dvě už byli moje, takže zbývali další dvě, a problém je v tom, že do mého území nemohu proniknout, tedy nemohu...
  5. ahoj, mám takový dost velký problém. Chtěl bych se zeptat hlavně zkušených hráčů: jsem ještě v...

    ahoj, mám takový dost velký problém. Chtěl bych se zeptat hlavně zkušených hráčů: jsem ještě v raném středověku(5 bodů do vrcholného) a po dobytí Maktabu jsem dostal v hlavní úkolové řadě dostal úkol:,,Objev dvě území severně od Maktabu". No, a jelikož mám hodně zboží, tak hodně vyjednávám...
  6. ahoj, mám takový dost velký problém. Chtěl bych se zeptat hlavně zkušených hráčů: jsem ještě v...

    ahoj, mám takový dost velký problém. Chtěl bych se zeptat hlavně zkušených hráčů: jsem ještě v raném středověku(5 bodů do vrcholného) a po dobytí Maktabu jsem dostal v hlavní úkolové řadě dostal úkol:,,Objev dvě území severně od Maktabu". No, a jelikož mám hodně zboží, tak hodně vyjednávám...
Nahoru