Výsledky vyhledávání

  1. Povídání o Dni sv. Patrika 2021

    Musím opravit svůj poslední koment. Na otevření všech 6 truhel je třeba 1900 zlaťáků. Těch cca 5500 je třeba pokud chceš otevřít 2 sady truhel v jednom městě(nevyplatí se to)... Takže událost je úplně stejná jako loni, mně to pořád nevycházelo... Levlování lodi a slavností na 300lvl záleží na...
  2. Povídání o Dni sv. Patrika 2021

    Těch úkolů loni byly asi 3 sady který se měnily... Letos to vypadá na jinou taktiku asi jet víc úkoly, uvidím po prvním městečku jak to bude vycházet... Na to abys dostal vylepšení budovy z těch truhel musíš otevřít všechny(loni to stálo cca 5500zlaťáků). Bez dia je otevřeš max. 2x a to ještě...
  3. Povídání o Dni sv. Patrika 2021

    Loni to bylo tak, neplýtvat zbytečně zlaťáky, truhly otevírat až když můžeš otevřít všech 6(jinak vzít jen tu zadarmo a pokračovat dál), správce najímat jen ty nezbytný... Změna proti loňsku je asi v tom, že vylepšení budovy je každá 3 velká výhra ne druhá jako loni(nevím jestli si to pamatuju...
  4. Povídání o Dni sv. Patrika 2021

    Neví někdo jestli je to úplně totožný s loňskou událostí nebo se bude muset vymýšlet nová strategie? Děkuji
  5. Diskuze o 1.178

    To prosakování CB do města lze "řešit" rychlým klikáním na budovu až jí otevřeš ale stále to prosakuje, nebo rychle klikat na CB a poté se zase vrátit do města a pak už to funguje správně... Se jim zase něco nepovedlo...
  6. Diskuze o Dnu sv. Patrika

    Se šetřením souhlasím, ale zase to není tak úplně tragický jak se to zdálo na začátku. To první město bylo na rozkoukání a pokud jsi tam nerozfofroval co šlo tak to musíš dát. Sám jsem v něm splnil všechny úkoly tak nevím na kolik mě přišlo. Myslím, že jsem otevřel i jednu truhlu ze zvědavosti...
  7. Diskuze o Dnu sv. Patrika

    Vidíš a v tom je ten rozdíl, zatím co ty uděláš jedno město za 710 hrnců nevím za jak dlouho, já ho udělám za 3dny za 90hrnců.
  8. Diskuze o Dnu sv. Patrika

    Z rozčarování na začátku než se člověk do toho dostal, to teď nehodnotím tak kriticky. Hrát to lze více způsoby. To jak tu píšete o tom, že hra neodpustí žádnou chybu, to není tak úplně pravda. Dá se v jednom městečku otevřít víc sad truhel, tím uspoříš hrnce, Jde to hrát jen na pouhý 3...
Nahoru