Výsledky vyhledávání

  1. Dan 77

    Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Já to sekání během rivala taky zaznamenal
  2. Dan 77

    Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Co na tom chceš opravovat? Oni ty oznámení o novinkách prostě promazávají Stejně jako s tvým hlavním městem, akorát to, která studánka má aktuálně hodit dia, uvidíš pouze ve FoE Helperu prý, konkrétně v přehledu výroby (jinak to předem nezjistíš, kde máš udělat dvojitý výběr). Jo, tak má...
  3. Dan 77

    Diskuze ke Kvantovým invazím

    Ne nemyslím. A povolovat tohle nastavení ani nechci, protože se pak hra při bojích akorát trochu seká, což zdržuje. Dokud to nevyladí, tak si radši nechám jednotky zobrazené postaru. Mám to tak záměrně. Níže pro porovnání, jak to vypadá na PC (počet jednotek tu zobrazen je). Dřív i tady počet...
  4. Dan 77

    Diskuze ke Kvantovým invazím

    Na PC se začalo objevovat, kolik jednotek mám. Proč se to nedalo rovnou i do mobilní appky? :rolleyes:
  5. Dan 77

    Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Vyčistit celou hrací plochu není dobrá strategie, vyplýtváš na to zbytečně moc energie. Výhodnější je obnovit plochu a začít skládat klíče od začátku. V tom je ten fígl... Tak jak teda těžíš diamanty? Máš hodně studánek přání nebo fontán mládí? Máš k tomu všude Modrou galaxii? A za kolik...
  6. Dan 77

    Diskuze o 1.281

    Hm... obrázky truhel vypadající jako v CB... Tohle opravit QI opravdu potřebovaly........... (Ale když už jste v tom, tak stejné truhly jsou v žebříčku cechů podle QI.) Tak aspoň něco, ale ten seznam chyb a nedodělků v QI je ještě hodně dlouhý. No, ale celý algoritmus na přidělování motivací...
  7. Dan 77

    CE mě okradly...

    To spíš souvisí s tím opožděným startem CB, jak zapomněli podruhé za sebou (o týden dřív zase při startu QI) zohlednit to, že tu máme letní čas.
  8. Dan 77

    plánovaná budoucnost Foe

    Zhodnocení QI zpětně: Některé z těch bodů o QI od @Darth Vader The Mighty bych neviděl tak černě (jako nutnost stavět další osadu, občas ty zdarma odstranitelné překážky na stavební ploše nebo časovou náročnost, která ale není zas taková a aspoň tam jsou boje výzva, když tam člověk nemůže mít...
  9. Dan 77

    Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Zlatý planetostroj (až lvl 10) byla nová budova už předloni. A k zahozeníta budova teda nebyla - poskytuje podporu k obraně útočné armády. A jelikož tu často vypisuješ, že jsou pro tebe boje s 2 vlnami moc těžké, tak bys ta bojová % asi potřeboval.
  10. Dan 77

    Neo Kolos

    Taky PROTI... Proto je to "stříbrné" a "zlaté" vylepšení, že je vzácnější. Frekvence, jaká je tu navrhována (s jakou to má padat), už ve hře je, akorát jen na vyšších úrovních mapy. A i tak toho napadá docela málo. Každopádně fragmenty na stříbrné a zlaté vylepšení si může každý koupit - a získá...
  11. Dan 77

    Kvantová invaze - urychlení stavby za kvantové střípky

    Jj je to tak. Jsou to 3 podobné chyby, všechny se tu už nahlašovaly.
  12. Dan 77

    CB: To se to bojuje;)

    Přesněji v prosinci 2019 na live servery a předtím v květnu 2019 na Beta server... Toto zdlouhavé (ne)opravování chyb není ve FoE nic nového, takhle je to prakticky od začátku celého FoE (2012). :) :)
  13. Dan 77

    Diskuze ke Kvantovým invazím

    Další chyby: (a to jsem si myslel, že jsme tu už nahlásili snad vše) 1) chybné texty ohledně odměn za obtížnost QI (jinak je to na mobilu a jinak na PC??) a navíc jedna z avizovaných odměn se vůbec nenachází v truhle (truhla obsahuje k losu po konci sezóny JINÉ odměny): 2) Rozdílné...
  14. Dan 77

    OSTATNÍ Kvantové invaze - doplňkové informace o budovách, jednotkách atd.

    Tohle, že platí jen na bosse, psali třeba na Fandom Wikia v článku o QI (ten teda moc podorbný není, aspoň zatím) a zjistili jsme, že to pravda teda není... Kolik % máš při boji v QI, to vidíš a každý se může dopočítat, kolik % má odkud (Zapomenutý chrám z CE5, Turnajový areál z CB, všechny...
  15. Dan 77

    OSTATNÍ Kvantové invaze - doplňkové informace o budovách, jednotkách atd.

    Jj ale lidi si to musí buď pamatovat nebo na to zvyknout. Ještě mě k tomu napadá, že by bylo fajn dopředu kvůli volbě cesty vědět, jaký speciální uzel poskytuje jaký bonus na co (s pevností sebereme bossovi velký bonus, kotouč zase poskytuje bonus nám, ale ten je menší, na druhou stranu...
  16. Dan 77

    Diskuze ke Kvantovým invazím

    Dneska (po týdnu) stejná chyba při startu CB. Snad to tak nebude každý týden, než se vrátí zimní čas. ;)
  17. Dan 77

    Zpětná vazba k verzi 1.280

    Aha, to jsem nevěděl, díky. :) A v jakém smyslu se nepočítají ostatní výhry? Jakože se sice zapíšou do tabulky, ale nemají vliv na posun v žebříčku nahoru? EDIT: Aha, tak ony se ty výhry přestaly zapisovat :D
  18. Dan 77

    Zpětná vazba k verzi 1.280

    Jj to jsem myslel. :) A ještě zajímavější je to asi ve spojení s tím, že během mistrovství CB lze měnit ligu a že se do mistrovství naplno počítají veškeré výhry i z nižších lig. Během mistrovství tak dochází ke komickým situacím, kdy cech nově založený nebo jiný cech s výhrami z nižších lig...
  19. Dan 77

    Zpětná vazba k verzi 1.280

    V aktualizaci mi chybí opravy celé řady chyb QI a důležitá navrhovaná vylepšení QI. A taky něco málo oprav polynéské osady. V oznámení se uvádí převážně nějaké detaily zobrazení v QI (které asi nikdo nenahlašoval). Na druhou stranu nějaká užitečná drobná vylepšení v tom oznámení zazněla, aspoň...
  20. Dan 77

    Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Ale kdepak, říká se tomu umělá inteligence (UI neboli AI - z artificial intelligence)... Prostě automatický překladač, robot... Píp píp :) :)
Nahoru