Výsledky vyhledávání

  1. Směna nevyužívaných dílků velkolepých budov

    OK pochopila jsem návrh progresivní návrh pro zpříjemnění hry pro úplné nováčky, je neprůchozí... Pokud váš argument je Arc 80 všechno řeší, dovolte abych vás upozornila na to že člověk, který hru začal hrát a nemá zkušenosti a "kamarády"... je to pro něj nedosažitelná chiméra... Pro ty co se...
  2. Směna nevyužívaných dílků velkolepých budov

    Nikde jsem nepsala, že mi překáží nebo že nejdou sehnat ... Jen tvrdím, že mít to jako další možnost, by bylo super a pro začínající i hráče i dostupná cesta ... Do nekonečné smyčky se nikdy nedostaneš, při poměru 1:4 dochází k redukci plánků tzn. dřív nebo později ti dojdou. A ano je to o...
  3. Směna nevyužívaných dílků velkolepých budov

    O tom žádná, že tohle tvzení platí. A za jak dlouho ten arc 80lvl dá řekněme "zkušených hráč," co hrál na jiných světech, 2 - 3 roky ??? Co to zatraktivnit pro začínající hráče aby u hry zůstali a neodpadávali ???
  4. Směna nevyužívaných dílků velkolepých budov

    Bylo by fajn, kdyby byla možnost směnit nevyužité dílky VB. Mám ve skladu moře dílku např na koloseum nikdy ho neplánuju stavět ... ale stále mi padá v eventech. Kdyby například ve starožitnictví vznikla další funkce směnit tyhle dílky náhodný dílek jiné budovy bylo by to super i při poměru 1:4...
  5. Možnost mazání v seznamu velkolepek (v radnici)

    Ahoj Mám s tímhle taky problém ... narozdíl od některých bych netrvala na funkci možnosti vymazání nebo tak, Ale úplně by mi pro přehlednost postačilo umožnit seřazení budov vzestupně nebo sestupně podle kritérii... Například když sháním dílky majáku mohla bych si seřadit budovy podle jména a...
Nahoru