Výsledky vyhledávání

  1. Hrneček23

    Kalkulačka u VB na počítání bodů

    PROTI.. Přijde mě to jako zbytečnost.. Jsou aplikace jak na PC tak na Mobil které to dosti usnadní jen nesmí být člověk línej.. :);)
  2. Hrneček23

    Značka ( vykřičník ) u lodě pro vstup do CE

    Současný stav: U lodě pro vstup do CE není ( a nikdy nebyl ) žádný vykřičník ( či něco jiného ) pokud jsou možné útoky.. Nápad: Přidat k lodi pro vstup do CE vykřičník že jsou možné útoky.. Podobné je to již u PvP , u osady - pokud je hotová výroba a u Hradního systému - pokud je možný...
  3. Hrneček23

    upgrade budov

    pro
  4. Hrneček23

    "Multi" stavění budov

    Pro
  5. Hrneček23

    Změna dražby ve starožitností

    Proti
  6. Hrneček23

    Hromadné nastavení výroby po posledním upgradu hry

    Je fakt že tyto dvě věci mě také velice štvou a mohlo by se to změnit.. Jinak je ten nový systém celkem fajn.. Zvykl jsem si na to a to jsem taky dříve zadával výrobu na numerické klávesnici.. :) Takže dám asi PRO.. :)
  7. Hrneček23

    zadávání verbování jednotek

    Proti.. Aby někomu Alkatraz dával jednotky nemusí být ta budova spojená cestou a ani nemusí být dostavěná.. Stačí aby prostě byla ve městě.. Takže mít více budov je zbytečné (i když sám mám 2 na tanky a tuláky).. Jako nápad zbytečné a zabere to další paměť telefonu..
  8. Hrneček23

    CB cechovní boje

    Promiň nevšiml jsem si.. :)
  9. Hrneček23

    Změna typu speciální budovy (PŘEDÁNO+FEEDBACK)

    No rád bych dal pro ale i něco ve mě říká dát proti.. Nápad je to zajímavý, ale ve finále se radši zdržím hlasování..
  10. Hrneček23

    Avatar a změna skinu

    PRO
  11. Hrneček23

    Rework Chrámu relikvií

    CvC je už za zenitem.. :) Jinak PRO jakož to další bonus u Chrámu Relikvií.. :)
  12. Hrneček23

    Online

    Současný stav: Nelze se nijak podívat kdo je z cechu online Nápad: Přidat jednoduchou zelenou tečku ke jménu hráče např. v seznamu hráčů cechu Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO Na fóru jsem sice našel něco podobného, ale nic se tam nevyřešilo.. Tak se předem omlouvám pokud zakládám...
  13. Hrneček23

    Kompletní rekonstrukce města

    No viděl bych to asi tak, že by se při tomto ˝módu˝ přestavby města všechny budovy i rozšíření dali do dočasného skladu a pak by si to město člověk postavil celé od znova.. S tím rozdílem že jakmile začneš takto přestavovat městečko nebylo by možné opustit tento ˝mód˝ dokud nedokončíš veškeré...
  14. Hrneček23

    Kompletní rekonstrukce města

    Ano více méně jo.. Prostě aby si mohl člověk postavit městečko úplně celé včetně rozšíření které vyzkoumal nebo koupil ať už za dia nebo za medaile.. :)
  15. Hrneček23

    Kompletní rekonstrukce města

    Současný stav: Ve hře jde jen ˝rekonstrukce˝ budov Nápad: Přidat možnost kompletní rekonstrukce Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO Abych to lépe vysvětlil co mám na mysli.. Takže do ˝módu˝ rekonstrukce přidat možnost znovu si postavit i rozšíření území.. To by znamenalo že by se území...
  16. Hrneček23

    Nová VB PRAŽSKÝ HRAD

    Sorry ale bylo tady už více mnohem lepších nápadů a nic se nestalo.. Takže si myslím že se tento nápad do hry nijak nepřenese.. Ale kdo ví.. :)
  17. Hrneček23

    Depo budova pro umístění ohňů

    PROTI
  18. Hrneček23

    Příjmání přátel

    Jo takhle.. Tak to jo.. Tak to sorry.. Tak to jsem nikdy nezkoušel takhle.. Příště vyzkouším.. Dík za tip..
Nahoru