Výsledky vyhledávání

  1. Ondromass

    Nezájem pozvánek

    Současný stav : otravný přátelé vás furt zvou do cechu nebo do přátel Nápad : v nastevení možnost zakázat přijímat žádosti o přátelství nebo pozvánky do cechu Zkoušel jsem hledat na fóru: Nebaví mě to
  2. Ondromass

    Chyba v úkolu

    Dobrý den, já se omlouvám nemám obrázek ale v nějakém úkolu je tam namotivujte 20 budov a zušlechtěte 20 budov a místo toho je tam napsáno 20 motimotor a 20 poliština Já ten úkol udělal a mám screenshot na mobilu ale prý je ten soubor moc velký na vložení.
  3. Ondromass

    Mazání zpráv v cechu

    Současný stav : Když někdo např. nějaký nováček v cechu něco spamuje tak s tím nikdo nemůže nic dělat. Nápad : Zakladatel může mazat zprávy ostatních hráčů v cechovních vláknech. Zkoušel jsem hledat na fóru : ANO
  4. Ondromass

    Nová VB PRAŽSKÝ HRAD

    Současný stav : VB není Nápad : Velikost 7x6 Funkce 1. : Na první úrovni je na 5 % šance že když vám někdo jednotku zabije tak se oživí ( v boji ) a pak se to zvyšuje až po lvl 80 a tam to bude 15 % ale pak se to navyšovat bude ale po např. 0.1 % nebo ještě méně. Funkce 2. : Na první úrovni...
  5. Ondromass

    Vyhledávání VB

    Ahoj napadlo mě jak je na PC vyhledávání hráčů z VB tak že by šlo nastavit hledání VB a pomocí že napíšete např. ARC a tak vám to ukáže nejlepšího hráče na tomto světš s arcem nebo diova socha a najde vám to nejlepšího z diovou sochou.
  6. Ondromass

    Příjmání přátel

    Zdarec napadlo mě že když vám někdo pošle pozvánku tak jako je na telefonu rovnou tlačítko odmítnout protože několik nováčků neví jak to odmítnout
  7. Ondromass

    Body Výzkumu

    Zdarec napadlo mě že jak se dostávají body výzkumu v eventech tak oni se přičtou rovnou do lišty, nebylo by lepší kdyby se dávali také do inventáře ?
  8. Ondromass

    lišta hráčů

    Dobrý den, chtěl jsem se vás zeptat jestli by nešlo vrátit zpět lišta hráčů od začátku hry je otravný když se na jiném světě chci podívat do top hráčů nebo na nějaké určité a musím čekat 2 dny než se mohu podívat
  9. Ondromass

    Online hráči

    Ahoj lidi rád bych zavedl pravidlo aby bylo vidět že sou lidi online a nebo že sou offline Děkuji za pochopení Ondromas
Nahoru