Výsledky vyhledávání

  1. barvitá zahrada

    neni zač
  2. barvitá zahrada

    Pokud se umístí podél silnice, přidá budově Velkého slona následující bonusy. to je napsané u barvité zahrady, ptám se kvůli té silnici, neni to špatně přeložené? já jí nemám vedle silnice a dává bonus i tak
  3. Pčepočet bodů?

    můžete zavřít
  4. Pčepočet bodů?

    to je ono, díky
  5. Pčepočet bodů?

    Ahoj, dobrý den, chtěl bych se zeptat kde je tady na fórustarý žebříček, kde měli hráči více bodů, vím že to tu bylo, ale zapomněl jsem kde?
  6. souboj 1vs. 1

    já myslel aby sis mohl tak ze srandy zabojovat s kamarády a poměřit sílu, body bych za to teda nedával, nebo že by se dalo vyzvat na bitvu kde by se postalila útočná armáda proti útočné armádě a za to by byli taky žádné body- je to jen pro spestření aby ses mohl s někým hecovat atd.
  7. cb -prestyž

    Ahoj, mám otázku. Když skončíme první v cb tak jakým zůsobem se přidává prestyž? kolik?
  8. CB-statistiky

    myslel jsem takový graf kde by bylo vidět kolik kdo udělal na tom území bojů, a smazalo by se to po dobytí toho území
  9. CB-statistiky

    nápad: Kliknutím na pole v cb by se zobrazila tabulka s hráči kteří na tom území bojovali a ukázalo by se tam kolik dali bojů (šlo by to vidět jen ve svém cechu a vždy po dobytí by se to aktualizovalo) současný stav: není zkoušel jsem hledat na fóru: ne
  10. přestavba města-přiojení budovy

    a na tom panelu? dobře dík
  11. velkolepé budovy

    pro
  12. přestavba města-přiojení budovy

    současný stav: když se přestavuje město tak neni vidět jestli je nějaká nepřipojená budova nápad: přidat do přestavby města( jeřábku) funkci která existuje při normálním stavění -viz obr. zkoušel jsem hledat na foru: ne https://ctrlv.cz/TIOQ
  13. Fitr společný pro POMOC a KRCMU

    pro
  14. počet hráčů na světě

    Díky NoVa. Již to můžete zamknout.
  15. počet hráčů na světě

    Vy si myslíte, že jste strašně chytrý.... no to asi vím, že to je světový a proto mě to zajímá a někde by to mohlo být napsané, tak se ptám jestli to někdo neví.
  16. počet hráčů na světě

    Ahoj kolik hráčů hraje foe na planetě?
  17. Non-stop sníh

    jo nastavit
  18. zoomovaní v mapě CB a CVC - webová verze

    kdo by to dělal, to se ti pak vše zmenší i ostatní věci než foe,
Nahoru