Výsledky vyhledávání

  1. barvitá zahrada

    Pokud se umístí podél silnice, přidá budově Velkého slona následující bonusy. to je napsané u barvité zahrady, ptám se kvůli té silnici, neni to špatně přeložené? já jí nemám vedle silnice a dává bonus i tak
  2. Pčepočet bodů?

    Ahoj, dobrý den, chtěl bych se zeptat kde je tady na fórustarý žebříček, kde měli hráči více bodů, vím že to tu bylo, ale zapomněl jsem kde?
  3. cb -prestyž

    Ahoj, mám otázku. Když skončíme první v cb tak jakým zůsobem se přidává prestyž? kolik?
  4. CB-statistiky

    nápad: Kliknutím na pole v cb by se zobrazila tabulka s hráči kteří na tom území bojovali a ukázalo by se tam kolik dali bojů (šlo by to vidět jen ve svém cechu a vždy po dobytí by se to aktualizovalo) současný stav: není zkoušel jsem hledat na fóru: ne
  5. přestavba města-přiojení budovy

    současný stav: když se přestavuje město tak neni vidět jestli je nějaká nepřipojená budova nápad: přidat do přestavby města( jeřábku) funkci která existuje při normálním stavění -viz obr. zkoušel jsem hledat na foru: ne https://ctrlv.cz/TIOQ
  6. počet hráčů na světě

    Ahoj kolik hráčů hraje foe na planetě?
  7. CVC zvětšení a zmenšení

    současný stav: Když otevřu mapu v cvc např. doba železná,. Je to hrozně přiblížené. Špatně se v tom orientuje. nápad: Mapa by šla víc rozšířit kolečkem myši, aby bylo vidět na celou mapu zároveň. zkoušel jsem hledat na foru: ne vyústění: Lepší přehlednost CvC
  8. odstranění otazníku-vyjednávání na mobilu

    nápad: odstranit otazník který je u vyjednávání na mobilu, skoro vždy na něj kliknu, zdržujeto a je to otravné, vlastně ani nevím proč to tam je současný stav: je zde otazník -u vyjednávání na mobilu, dá se na něj kliknout-omylem - zdržuje zkoušel jsem hledat na foru: ne
  9. posuvná lišta u armády-na mobil

    nápad: Mohla by se přidělat posuvná lišta (viz. obrázek níže), která už je na počítači, ale ne na mobilu. Jedná se o lištu u armády. Proč to sem píšu, protože když hrajete třeba CB a chcete rychle doplnit tuláky kteří jsou až dál musíte otravně scrollovat, kdežto takhle se to dá rychle posunout...
  10. hromadná pomoc-opět

    nápad- Udělat tlačítko hromadné pomoci, které by pomohlo všem přátelům naráz současný stav: hráč může mít i 140 přátel možná i 180 to nevím, je otravné klikat 140 krát na pomoc zkoušel jsem hledat na fóru: ne!!! páč vím že už to tu bylo, ale za tento nápad se budu prát pořád proč to sem píšu...
  11. vetešník-zprávy

    nápad: napadlo mě přidat k vetešníkovi místo pro zprávy-při dražbě, současný stav: není hledal jsem: ne
  12. žebříček-mezinárodní

    Nápad: Ahoj, napadlo mě udělat mezinárodní žebříček. Žebříček by byl přístupný všem hráčům na světě. Byl by dostupný pomocí ikony někde ve foe městě. V žebříčku by byli všichni hráči světa. Byli by tam vydět body hráče, boje, medajle. V žebříčku by nebyli jen hráči, ale i cechy(také z celého...
  13. medajle, sázení

    návrh: ahoj chtěl bych navrhnout ázení na CB,CE,CVC, sázelo by se na vše možné kdo bude první druhý atd,,, sázely by se medajle---pro malé hráče by to byla možnost získat medajle a pro velké se pobavit,,, systém by byl jako normální sázení současný stav: je obtížné(pro malé hráče)sehnat...
  14. souboj 1vs. 1

    současný stav: s ostatníma hráčema lze bojovat jen v sousedech, pvp nápad: bylo by možné udělat souboje 1vs. 1, a to tak že by jeden hráč poslal pozvánku na boj druhému hráči - ten by pak mohl souboj přijmout či odmítnout- za vyhrané souboje by byli body(ne výzkumu, ale do žebříčku) bylo by to...
  15. Historie událostí

    současný stav: když zapnu hru tak se objeví historie událostí nápad: zrušil bych ukazování historie událostí hned po zapnutí zkoušel jsem hledat na fóru: ne
  16. návrat do cechu

    současný stav: Když odejdeš do cechu a chceš se přidat zpět, tak můžeš až po nějakých 7 - 14 dnech. nápad: Udělal bych to tak, že pokud by to cech povolil tak by ses mohl vrátit zpět. zkoušel jsem hledat na fóru: NE
  17. nenačítají se mi čtyřlístky

    Dobrý den, v tom eventu sv.Patrika se mi nenačítají čtyřlístky i když mám aktivovanou továrnu na samovybírání.
  18. označení o přečtení zprávy

    současný stav: když někomu píšete nevíte zda si tu zrávu přečetl nápad: když někomu napíšete a on se na tu zprávu koukne , zobrazí se tam něco a my budem vědět že už si tu zprávu přečetl ano: zkoušel jsem to hledat na fóru
  19. Věž vítězství

    aktuální stav: věž vítězství má 2 úrovně nápad:mohla by mít víc úrovní třeba do 10 úrovně ano zkoušel jsem to hledat na fóru
  20. avatár

    současný stav: ženy mají méně avatarů než muži nápad: měly by se přidat avatary ženám ano zkoušel jsem to hledat
Nahoru