Výsledky vyhledávání

  1. Vojáci raného a vrcholného středověku

    Ahoj, Mám dotaz. S čím je nejlepší bojovat v raném a s čím ve vrcholném středověku? Předem díky
  2. Návrhy nových vlastností jednotek

    PRO
  3. Chybné zobrazení produkce radnice

    Tak jsem to udělal takto: a zobrazuje se pořád to samé. Jinak výběr mi to dává normálně jak má, je to jen vizuální chyba
  4. Chybné zobrazení produkce radnice

    Svět: E Prohlížeč a verze: Android Popis chyby: Při kliknutí na radnici se zobrazuje produkce jen 1 FB, produkuje ale 3 Screenshoty: Jak často se chyba vyskytuje: Vždy Detail chyby: Radnice má dávat 1 bod z úrovně cechu + 2 body za emisary, což dává, ale při kliknutí na ní ukáže, že...
  5. Problém s body v expedici

    Problém to není, spíše estetická vada
  6. FoE rádio

  7. Problém s body v expedici

    Svět: East-nagach Prohlížeč a verze: Android Popis chyby: v expedici jsou "uříznuté body" Screenshoty: Jak často se chyba vyskytuje: pokaždé v expedici Detail chyby: Prostě pod "Přispěl/a jsi:" jsou body a kousek je překrytý znakem expedice. To samé se děje pod "Získáno během aktuální...
  8. Lektvar

    Pro, taky mi ta obrana u útoku nějak kulhá :oops:
  9. Diskuze o aktualizaci 1.179

    Ahoj, v oznámení píší, že pracují na Fotbalové události a na vylepšení expedic. Neví někdo kdy událost začíná? A co přesně bude to vylepšení expedic?
  10. motivace

    :cool: tak to jo :D
  11. Trh s cechovním zbožím

    Rozhodně PRO
  12. Cech CZ Kings!

    Jsme otevřený cech, který hledá hráče. Nechceme se hrnout mezi elitu, ale být v pohodě a užít si hru. Nabízíme 1 bod výzkumu z radnice, kolečka 5 a 10 bodů, cechovní obchod, dvě mapy expedice a stříbrnou ligu v cechovních bitvách. Pravidla: 1. Expedice každý alespoň 2 střety. 2. V chatu žádná...
Nahoru