Výsledky vyhledávání

  1. sir mcbacon

    Už mi s ním došla trpělivost:D

    Už mi s ním došla trpělivost:D
  2. sir mcbacon

    Zkuste mu prosím někdo vysvětlit, ať se naučí psát návrh. A až se je nauči psát, ať jednou...

    Zkuste mu prosím někdo vysvětlit, ať se naučí psát návrh. A až se je nauči psát, ať jednou vymyslí něco inteligentního:)
  3. sir mcbacon

    " cechovní herní doby"

    Ani si to nepřečtu, jsem automaticky PROTI, nejsi schopný si přečíst základní pravidla... nemáš vůbec právo ty debilní nápady vytvářet
  4. sir mcbacon

    Čtení cechovních zpráv.

    Pro
  5. sir mcbacon

    Profilové obrázky

    Stejný názor jak @MadnessFalax. Celkem zbytečné. Proti
  6. sir mcbacon

    Nový herní event - motoriskický event

    Pro, zkusil bych to místo karnevalu/Patrika
  7. sir mcbacon

    Ztráty zboží při předčasné stavbě VB

    @JOSEF 70 už se konečně nauč psát nápady! Jsi dopisovatel, na fóru máš docela dost zpráv, a stejně je zpracování tvých nápadů vždycky úplná sr****!!! A taky zkus jednou navrhnout něco, co by hráčům pomohlo, ne jenom samé zbytečnosti. Navíc s tímhle zpracováním často ani člověk nepochopí, co...
  8. sir mcbacon

    Diskuze o aktualizaci 1.181

    Mně se nahodou to točení líbilo :) . Jinak nový design hezký, ale ten název je otřesný
  9. sir mcbacon

    Možnost odstranění nepotřebných velkolepých budov

    1. Proti 2. Nedělej 2 vlákna 3. Jak psal @Mrtvejmagor v tom prvním vlákně, nejdřív si přečti pravidla fóra a až potom piš
  10. sir mcbacon

    FoE Soccer Cup 2020 (Již brzy)

    Přidám dva odkazy, které se taky mohou hodit:) https://forum.beta.forgeofempires.com/index.php?threads/soccer-cup-2020.13135/ https://forgeofempires.fandom.com/wiki/2020_FoE_Soccer_Cup_Event
  11. sir mcbacon

    Návrhy nových vlastností jednotek

    Pro
  12. sir mcbacon

    Diskuze o aktualizaci 1.180

    1. Už dva lidi psali, že se to řeší! 2. Důkaz: https://forum.beta.forgeofempires.com/index.php?threads/daily-changelog-w-c-8th-june.13283/post-104898
  13. sir mcbacon

    Nová velkolepka "Galaktická banka/Vesmírná banka/Mezihvězdná banka"

    To chtěla už spousta lidí a ještě větší spousta to odmítla... navíc na to inno nikdy nepřistoupí, ani kdyby to chtěly stovky hráčů
  14. sir mcbacon

    Chybné zobrazení produkce radnice

    Mně se na mobilu zobrazí pouze základ bez emisarů, na PC všechno
  15. sir mcbacon

    Nová velkolepka "Galaktická banka/Vesmírná banka/Mezihvězdná banka"

    Proč by to dělali? K velkolepkám z vyšších ér si při dosažené nižší éře spousta hráčů kupuje plánky za dia, které si koupí za peníze, takže z toho má INNO vyšší příjem. Navíc by to spoustu hráčů naštvalo a třeba já bych měl místo aktuálních 21 velkolepek jenom 9 a sotva desetinu bodů v žebříčku
  16. sir mcbacon

    Změna LB hodnocení cechů - zastropování LB na 1000

    Pro. Úplně bych nezrušil ten strop, ale spíš bych ho posunul. Třeba na 1700
  17. sir mcbacon

    Lektvar

    Fajn, nápad, může se hodit, pro
  18. sir mcbacon

    Ubrání spokojenosti po výběru chatrče

    Podpora psala, že se na tom pracuje:)
  19. sir mcbacon

    Cechovní Bitvy - změna systému

    Nespoléhej se jen na sochu cti. Tvůj nápad, nic ve zlém, mi přijde víc jako brečení a stěžování si, že není dost surek do pokladny. I my v cechu, ktery je jeden z nejlepších na serveru, občas nemáme dostatek jednoho druhu surovin na stavbu tábora. Ale i tak si myslím, že je to dobrý nápad...
Nahoru