Výsledky vyhledávání

  1. Borat

    Podlost není obtížnost

    Produktový manažer slibuje pro rok 2024 překopané CE. Prý zvedne obtížnost přechody mezi útokem a obranou... Doufám, že tím myslí, že 5. úroveň žuchne někam na 2. a 4. A tím pádem budou třeba na CE silné útočné i obranné jednotky, zhruba shodně. Nově se v CE objevily dvojité bitvy, kde je...
  2. Borat

    OSTATNÍ Změnit "Ctrl+Enter" na diskusním fóru

    Současný stav: "Ctrl+Enter" publikuje rozepsaný příspěvek. Přitom na FB je to odřádkování na další odstavec. Neskutečně to plete. Nápad: Potkal jsem vzhledově podobné fórum jako zde, kde mají "Ctrl+Enter" srovnaný podle FB. Myslím, že "Ctrl+Enter" nikdo pro publikování příspěvků nepoužívá. Ale...
  3. Borat

    CB - jak na rychlý postup?

    Válčíme v CB. Dost často dojde na závod o zisk území. Koukám jak jelen, soupeři umí točit bitvy často mnohem rychleji. Čímž nás vyklepnou. V čem je to kouzlo? 1) Máme posílení armády v útoku i obraně tak 700 / 500%. Je to ještě málo? (Pomáhají Zastrašující věže a 100 a 300% posílení.) 2)...
  4. Borat

    Semenná banka - funguje?

    Bylo tady srovnání Studánek a Semenné banky na těžbu diamantů. Vypadlo to s bankou skvěle. Měla by ušetřit prostor za desítky studánek. Tak ji stavím a nic. Je pracné sehnat plánky a aktivní stavitele na spolupráci. Diamanty jsem párkrát zahlédl. Teď neskutečně dlouho nic. Snad dva měsíce ani...
  5. Borat

    Šaškovo jeviště - jak to funguje?

    Stále dojíždím na chybějící plánky. Tak jsem zkusil Šaškovo jeviště. Plánky se mi štosují do inventáře. To jako proč? Jak plánky vybírám, klasika, padají jen plánky co nepotřebuji. Pokud jde o epochu, mám pocti, že mi to dává plánky jen z mojí epochy a starší. Je to dobrý pocit? Mám samozřejmě...
  6. Borat

    CE - zaříznuté diamanty

    Vyplácal jsem v eventu diamanty. Tak jsem si dal práci a dojel CE. Měl jsem 12 šancí na 90 diamantů. Nově jsou diamanty jako 30% šance. Diamanty jsem bral 2x. Čistě statisticky, 30% je 3,6. Měl jsem diamanty brát 3x - 4x. (Musel bych to ověřit na větším vzorku, než je 12 výběrů. Ale na to nemám...
  7. Borat

    Trh - cechovní nabídka - existuje vůbec? Prosím o pomoc.

    Naklikal jsem desítky nabídek na trhu a koukám, že mám celou dobu zatrhnutou volbu "Cechovní" na oušku "Vytvoř nabídku". Podle nápovědy by to měla být výlučně cechovní nabídka... Chtěl jsem nabídky pro všechny. Byl to omyl. Co teď? Mám nabídky zrušit a zadat je znovu? (Půl hodiny klikání...)...
  8. Borat

    Kolaps FoE v novém Edgi - umělá inteligence likviduje FoE

    Hraji několik měst současně. Otevírám je současně v několika kartách Edge. Prohlížeč teď prochází velkými změnami. MS si hraje s umělou inteligencí, musel po vzoru Opery změnit vzhled oken... Neustále nové verze prohlížeče a blafání o nových funkcích. Nově má Edge uspávání neaktivních karet...
  9. Borat

    Kdy došlo ke krachu na FoE burze?

    Po čase koukám na nákup balíčků diamantů. Bývalo tady 500 Kč. (V akci se dalo koupit 5000 diamantů za 500 Kč.) A bývalo tady patrně i nějakých 250 Kč a 125 Kč. Nyní začíná nabídka na 1300 Kč. To je nějaká krátkodobá akce nebo trvalý stav? A za těch 1300 Kč mohu mít 5400 diamantů či nyní akčních...
  10. Borat

    PvP turnaje na Androidu

    Potřeboval jsem si ověřit PvP turnaje v aplikaci a nepřišel jsem na to, jak si zobrazit žebříčky shodně jak v prohlížeči. Tam je otevírám přes radnici a jsou v historii událostí. V aplikaci ne. Nápověda nikde, hodiny bádání... (To, že chybí přehled PvP turnajů v radnici, není to chyba aplikace?)...
  11. Borat

    Funguje Modrá galaxie na Androidu?

    Ahoj, vybíral jsem město na dovolené na Androidu. Zpravidla za 5 diamantů. Mám v jednom městě Modrou galaxii. Tak se snažím postupovat jak v prohlížeči. Vyberu Galaxii. Nikde nevidím nějakou ikonu "2x". Vůbec nevím, jak se orientovat. Tak vyberu 5-6 eventovek. Mám pocit, že jsem několik dní po...
  12. Borat

    Jak fungují úkoly?

    Aktualizace 1.261 měla sáhnout do příběhových úkolů. Je nějaké pravidlo, jak se úkoly vlastně nabízí? Nebo je to náhodné a ještě v každé epoše zcela jinak? 1) Přejdete do nové epochy - Vrcholný středověk. Opakující se úkoly zmizí. Máte jen Nepovinný a Příběhový úkol. Patrně za těmi Nepovinnými...
  13. Borat

    Na Androidu nelze mimo Česko přehrát reklamy a hra kolabuje

    Svět: Všechny Prohlížeč a verze: Android, Huawei EMUI 12, aktuální, aplikace FoE, aktuální Popis chyby: V Chorvatsku nešlo hrát českou verzi FoE. Při kliknutí na funkci s reklamou naskočila zpravidla čistá obrazovka bez možnosti návratu. Aplikaci FoE bylo třeba shodit přes Aplikace a hru znovu...
  14. Borat

    Zpomalení jednotek v bitvách CE (+ nefunkční bitvy na Androidu)

    Svět: Všechny, aktuálně Dinegu Prohlížeč a verze: Edge, aktuální, Win 10, bez poslední kumulativní aktualizace. Popis chyby: Při manuálním hraní bitvy v CE, je pohyb jednotek někdy standardní rychlý, někdy velmi zpomalený. Po odkliknutí automatické bitvy, běží vše standardně velmi rychle...
  15. Borat

    Hromadný výběr města vs. ruční

    Zkouším poprvé hromadný výběr města za 5 diamantů. Nenašel jsem k tomu žádný popis a návod, tak se pokusím sám. Prosím o případné doplnění. Hromadný výběr a hromadná pomoc jsou za mě super funkce. Odbavíte město za minutu, vypínáte počítač a odcházíte dělat něco užitečnějšího. Super! Město...
  16. Borat

    Drancování a 1 jednotka

    Ahoj, narazil jsem v anglické diskusi na "zavedenou morálku" FoE ohledně drancování. Pro mě novinka. Když postavíte do obranné armády 1 jednotku, tak hlásíte, že otevíráte obranu pro plnění úkolů a slušností je, že vás pak ostatní nedrancují. Naopak, když postavíte silnou obrannou armádu a...
  17. Borat

    Lepší výběr příhod

    a) Navrhuji vybírání příhod šmrdláním. :p Jezdím na závěr výběru po městě sem tam kurzorem a vybírám obytné budovy, továrny, sáňkaře či studánky. Po cestách za budovami jsou zlomyslně poschovávané příhody. Ale ty se takto nevyberou. Musím na ně kliknout samostatně. Navrhuji, aby se příhoda také...
  18. Borat

    Bylo hrábnuto do obtížnosti CE?

    Poskládal jsem zas jednou tři hráče v cechu a rád bych si zahrál CE na výsledek v žebříčku. K mému překvapení, už třetí týden za sebou absolutně nemáme šanci. Vletí mi tam nějaké pomatené cechy z čela žebříčku a první den CE už létají ze žebříčku plameny. Teď koukám na tři hořící cechy s plnými...
  19. Borat

    Nabízení přátel

    Doplňuji přátele z nabízených 12 přátel ve funkci vyhledat. FoE nemá žádnou kontrolu hráčů, které takto nabízí. Neustále jsou mé žádosti o přátelství odmítány, protože má hráč již 140 přátel. Navrhuji, aby FoE takové hráče do výběru možností vůbec nezařazoval.
  20. Borat

    Průhlednost budov

    Navrhuji zlepšit průhlednost budov. Vysoké budovy nenabízí průhlednost, pokud nestojí přímo u cesty. Přitom cloní cestu za sebou. Malé budovy 1x1 průhlednost nemají. (Věže, nově stromy, dekorace.) Jde o vyhledávání příhod ve městě.
Nahoru