Výsledky vyhledávání

  1. oskry

    Zmizel mi Yggdrasil...

    Zdravím, když jsem dnes dokončil osadu vikingů a dostal vylepšení, tak jsem zjistil že ve městě nemám žádné budovy tímto vylepšením vylepšitelné...Nevíte, jak bych ho mohl ještě získat (předpokládám že nijak) anebo jak se stalo že už tam není (neprodal jsem ho). Možná to je že mi někdo hraje na...
  2. oskry

    Diskuze k Mini výzvám

    Zdar, možná jsem slepec, ale zeptám se, kdy že se to tedy bude spouštět? Omlouvám se jestli tato informace byla někde k dostání... Děkuji za odpověď, tahle aktualizace vypadá zatím docela pěkně ;-)
  3. oskry

    Diskuze o studánkách přání

    Děkuji za odpověď ;-)
  4. oskry

    Trochu to jde s naším foe z kopce, zajímá mě jestli berou v potaz nějakou zpětnou vazbu od...

    Trochu to jde s naším foe z kopce, zajímá mě jestli berou v potaz nějakou zpětnou vazbu od hráčů. Respektuji ovšem snahu vývojářů dělat nějaké změny
  5. oskry

    Diskuze o studánkách přání

    Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli se ještě někdy budou dát ze speciálů na eventech dát získat studánky... Děkuji, už to totiž vypadá marně
  6. oskry

    Cech Grónko hledá aktivní spoluhráče

    Přidejte se
  7. oskry

    Cech Zvlhlí Trosečníci přijme aktivní hráče

    Pište oskrymu nebo hráči rezko
  8. oskry

    Nový cech, Ti z Greinfentalu hledá členy

    Pokud máte zájem, napište mi osobku;)
  9. oskry

    Cech "Les Chevaliers" hledá nové členy

    Pokud máte zájem, napište mi (na fóru nebo ve hře)
  10. oskry

    O Galatské věži

    já též
  11. oskry

    O Galatské věži

    Super, mohli by jste taky přidat Staroměstskou Radnici;)
  12. oskry

    Nová velkolepka "Padající asteroid"

    PROTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad::mad::mad:
  13. oskry

    Cechovní Bitvy - změna systému

    Mně se na CB nelíbí to, že je potřeba tolik bojů a vyjednávání, protože to zvládají jen ty cechy ve kterých jsou "bohatí" hráči:mad::mad::mad:
  14. oskry

    FoE rádio

    Pobavte se;):cool::cool:
Nahoru