Výsledky vyhledávání

  1. Předmět univerzální na vylepšení budov

    Předmět univerzální na vylepšení budov Současný stav: Budovy, které lze vylepšovat - např. Guvernérova vila - po eventu nejde vylepšit Nápad: Vložení univerzálního vylepšovacího předmětu, který by se dal použít na všechny budovy, které lze vylepšit Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
  2. Ostrov na VB

    Zdravím, napadlo mě, jestli by nešlo přidat speciální ostrov s domem správce, na kterém by se daly postavit všechny Velkolepé budovy, které ve hře existují. Je škoda, že si člověk nemůže všechny dovolit. Děkuji. P.S. Prosím nevkládat hloupé komentáře. Známe některé lidi.
  3. Chybný popisek

    Svět: Greifental Prohlížeč a verze: MSIE 18. 18362 Screenshoty: Ano Jak často se chyba vyskytuje: vždy Popis chyby: špatný popisek ve vrcholném středověku u výzkumu kuše - pokud najedeme myší na tu budovu, tak ukazuje UMOŽŇUJE VÝROBU -KUŠINÍK. Má tam býti KUŠNÍK. Zkoušel jsem report chyby...
  4. Otáčení budov

    Dobrý den, rád bych Vás požádal zda by bylo možné udělat ve hře otáčení budov, kvůli místu, které některé budovy zabírají a dají se stavět pouze na délku či šířku. Usnadnilo by to budování civilizací a šetřilo by t tak místo pro více budov. Děkuji
Nahoru