Výsledky vyhledávání

  1. Château Frontenac

    Jo takhle to je. Díky za odpověď, už jsem myslel, že je něco špatně.
  2. Château Frontenac

    Mám problém s "frontíkem" ve svém městě. Nedostal jsem bonus(+115%)za splnění úkolu. Sleduj video a potom napiš co dělám špatně. Díky za všechny zprávy.
  3. Předvyplněná hodnota 1,9 u náhozů na VB

    Proti. Na telefonních platformách existuje aplikace. Kde se zkopíruje text a vložíš pod VB. Nemůžu si jí vynachválit (kalkulačku jsem vyhodil)
  4. Cech

    Cech Optimál uvítá nebojácného hráče, nejlépe s velkolepými budovami pro cech. Uvítáme jakéhokoli zkušenějšího, ale pokud tě hra baví a neutečeš od ní, tak jsi taky vítán. Piš mi na server East Nagath G.F.Lord
  5. Cech

    Cech Optimál uvítá nebojácného hráče, nejlépe s velkolepými budovami pro cech. Uvítáme jakéhokoli zkušenějšího, ale pokud tě hra baví a neutečeš od ní, tak jsi taky vítán. Piš mi na server East Nagath G.F.Lord
  6. Hledám cech

    Cech Optimál uvítá nebojácného hráče, nejlépe s velkolepými budovami pro cech. Uvítáme jakéhokoli zkušenějšího, ale pokud tě hra baví a neutečeš od ní, tak jsi taky vítán. Určitě se podívej do popisu cechu. Piš mi na server East Nagath G.F.Lord jsme na pozvánku. Díky a těším se na...
  7. hledám cech

    Cech Optimál uvítá nebojácného hráče, nejlépe s velkolepými budovami pro cech. Uvítáme jakéhokoli zkušenějšího, ale pokud tě hra baví a neutečeš od ní, tak jsi taky vítán. Piš mi na server East Nagath G.F.Lord
  8. Ahoj. Prosím tě, čím to je, že "můj cech" vybojoval území a obleh protihráče nebyl zrušen? Jo...

    Ahoj. Prosím tě, čím to je, že "můj cech" vybojoval území a obleh protihráče nebyl zrušen? Jo měli budovy, ale kdo se v tom má vyznat. Mám aji screenshot, ale jak to sem vložit.
  9. Kalkulačka boje

    Bojování je to nejlepší na téhle hře. Pokud to opravdu neovládáš, kdesi tady na fóru je pomoc při boji. Kde je rozepsané, jaké jednotky proti komu nasadit. Ještě hlavní mět VB přesně na boj a sem tam si přilepšit v krčmě. Tak asi všechno
Nahoru