Výsledky vyhledávání

  1. chemik vole

    Diskuze ke Kvantovým invazím

    Nebylo by na škodu jako v CB zavést možnost označit uzel blokem. Zvažte přidání této funkce :)
  2. chemik vole

    Diskuze k budoucnosti CvC

    Poslední provincie je totální výsměch všem hráčům, kteří roky CvC hráli. A na tom discordu se ani prase nevyzná. Asi tak nějak bych to shrnul.
  3. chemik vole

    Diskuze k verzi 1.271

    Dobře, s tím mohu souhlasit. Jen ten mix 8 jednotek se fakt nepovedl a při rychlých bitvách to přináší trochu zmatku, pokud nehrajete jen jedním typem jednotky. Takové to trápit nemusí. Pokud ale máte 2 jednotky a 6 tuláků, rychlejší to rozhodně není a ty jednotky jsou po každém boji jinde...
  4. chemik vole

    Diskuze k verzi 1.271

    Jak tahle změna v uskupení jednotek podle zdraví může vůbec někomu připadat dobrá? Vždyť to je totální bordel. To se nedá hrát, když ty jednotky jsou domíchané s tuláky. Člověk je zvyklý mít hlavní jednotky nalevo a tuláky napravo. Je to strašně nepraktické mít zraněné jednotky mezi tuláky a...
  5. chemik vole

    Ledová diskuze o Zimní události 2023

    Takže abych si to ujasnil. Hlavní eventová budova je Zimní pohádková pyramida. Sadu na ní produkují celkem 3 budovy. Sladká perníková chaloupka za zlatou ligu, santova velkolepé představení za kalendář a obchod s vaječnými likéry, který získáme kde? To jsem ve vašem oznámení nějak nezaznamenal...
  6. chemik vole

    Diskuze k Mini výzvám

    Výzva za hodinu hotová, ale to zelené potvrzení úkolu, že je splněn úkol, když splněn není mně teda dost vytáčí. Svítí to i po dokončení výzvy. Tu prostě nemůže vyjít něco v pořádku.
  7. chemik vole

    Diskuze k Mini výzvám

    To je tak když vymyslíte něco nového, dáte to na betu a hned po týdnu to chcete rvát na naše servery, protože to přece nemělo žádné chyby!!! :D A pak tohle. Vy mě bavíte :D
  8. chemik vole

    Semenná banka - funguje?

    Tak jasné, studánek mám poměrně dost z dřívějších dob, ale ta banka je taky docela nápomocná a v kombinaci s frontikem a postupy v dobách, plnění úkolů je to docela snadný výdělek, avšak neskutečně pracný :) jelikož studánky už nelze sehnat, fontány jsou na 800 částí, což trvá milion let, než...
  9. chemik vole

    Semenná banka - funguje?

    Mám banku na 5 světech od levlu 64 -91 a plán je jet do 100 a později možná výše a už teď to sype celkem dobře, ale je třeba mít plný počet přátel, hodně lidí v cechu, aby ta banka měla plné využití. Sem tam padne jen 50, sem tam té bance jebne a hodí 200 v konečném součtu za den. V plánu je ji...
  10. chemik vole

    Diskuze k Mini výzvám

    Jak často tyhle výzvy budou? Každý týden?
  11. chemik vole

    Diskuze k budoucnosti CvC

    Marně tu čekám na odpovědi. Když už něco vypustíte a všechny naštvete, chtělo by to aspoň uvést základní info čehokoliv nového, co nás čeká :)
  12. chemik vole

    Diskuze k budoucnosti CvC

    Mě by velmi zajímalo, jak budou rejdy omezovány surovinami. V CvC byly potřeba všechny doby až po budku, tak mě zajímá, jestli to bude platit jako u CvC, nebo jestli budou suroviny odpovídat aktuálnímu složení dob cechu jako v CE a CB, nebo jestli se suroviny nebudou vůbec používat. Určitě by to...
  13. chemik vole

    Diskuze k budoucnosti CvC

    Jako zapálenec do CvC, strategií atd je to za mě trochu zklamání, ale i úleva. Ten čas přesně v 8 každý den byl už docela otravný, shánění milionů surovin taky i aplikace tisíců jednotek jen, aby se nějaké pako mohlo někde vyřádit. Budu tedy doufat, že ty Cechovní Rajdy budou za něco stát a že...
  14. chemik vole

    Zpomalení jednotek v bitvách CE (+ nefunkční bitvy na Androidu)

    Já hraji na mobilu a pravidelně se mi při manuálním boji stává, že při konečném zásahu nepřátelské jednotky hra kompletně zamrzne asi na 15 vteřin a nejde s tím hnout. Někdy i déle a neustále se to opakuje. Sice ne při každém boji, ale je to nesmírně otravné a zdržující.
  15. chemik vole

    Diskuze k 5. úrovni Cechovní expedice

    Zde musím velmi nesouhlasit. My jsme do těch farem investovali tolik času, tolik let a teď by nám to měli zaříznout? To kdyby udělali, vykašlu se na foe, protože tohle by bylo už přes čáru.
  16. chemik vole

    Diskuze k 5. úrovni Cechovní expedice

    Chcete zpětnou vazbu? CE5 je za mě totální sračka s cílem ze všech jen vysát prachy a lidi, co si nemohou dovolit investovat peníze navíc do her jste tím totálně odstřihli. Možnost získat diamanty minimum. Ty vaše fragmenty jsou úplně k ničemu. 5 kolo totálně nehratelné a vyjednávání extrémně...
Nahoru