Výsledky vyhledávání

  1. Ferda H.

    Označení

    Zdravím, měl bych tu zajímavý nápad ve hře FoE Současný stav: Ve zprávách nelze označovat lidi Nápad: Aby bylo možné ve zprávách jak skupinových, cechovních ,tak třeba i v globalu byla možnost někoho označit @ a aby mu ve hře dostalo oznámení že ho někdo označil ,jak to známe ze sociálních sítí...
  2. Ferda H.

    Změna dražby ve starožitností

    Současný stav: Ve starožitností může při dražbě házet každý hráč, v jakémkoliv věku Nápad: Dražba a samotné starožitnictvi může jakýkoliv hráč z jakékoliv doby může nahazovat. Což je špatně, protože každý hráč v jiné době má jiný počet mincí... Takže navrhuji aby dražby se mohli zúčastnit...
  3. Ferda H.

    Nová VB Bazilika San Miniato

    Ahoj. Mám tu skvělý nápad na novou velkolepou budovy která by se nazývala Bazilika San Miniato. V čem by byla úžasná? Vyráběla by náhodnou výrobu. Každý výběr by byl jiný... 10% možnost získat dia, 40% možnost získat zboží, 40% možnost získat body, 10% možnost získat speciální výrobní sadu...
  4. Ferda H.

    Shlédnutí reklamy za odměny

    Současný stav: Zatím nemůže za zhlédnutí reklamy dostávat odměny. Nápad: Mě napadla taková další úžasná věc. Za mně bych to hodně ocenil. Takže si to představuji takhle : ve hře by bylo takové okno kde kdy bychom, když bychom ho zapli mohli zhlédnout reklamu a za to bychom dostali odměnu...
  5. Ferda H.

    Rozšířený trh. (trochu jinak)

    Ahoj :) Už nějaký ten pátek hraje Forge of empires. A napadl mně úžasný nápad, co by vývojáři mohli udělat do hry. Určitě všichni známe ve FoE trh kde můžeme mezi hráči měnit zboží , což je dobré, když ho potřebujete. A mně napadlo co kdyby bylo do trhu byly zařazeni jednotky(vojenské) a...
Nahoru