Výsledky vyhledávání

  1. Díky moc

    Díky moc
  2. Mám vedle postaven Vodní kanál. Ten je taky ze sady. Vyrobil mi 5 ks sárí, ale na videu, co jsi...

    Mám vedle postaven Vodní kanál. Ten je taky ze sady. Vyrobil mi 5 ks sárí, ale na videu, co jsi vložil, ti to ukazuje taky pouze kusy a ne druh zboží.
  3. Děkuju, ale kurzor mi ukazuje pouze množství při jedné, dvou a třech budovách. Neukáže ale jaké...

    Děkuju, ale kurzor mi ukazuje pouze množství při jedné, dvou a třech budovách. Neukáže ale jaké zboží. Používám Chrome, může to být tím?
  4. Ahoj. Prosím měl bych dotaz, kde zjistím v Mughanské osadě, jaké zboží vyrábí Ambasáda. Díky za...

    Ahoj. Prosím měl bych dotaz, kde zjistím v Mughanské osadě, jaké zboží vyrábí Ambasáda. Díky za odpověď
  5. Zadání soutěže Najdi poklad

    12 Brisgard
  6. Boje v CvC

    Psal jsem na podporu a přišla mi odpověď, že to mám dát do fóra. Nechce se mi celý příspěvek psát znova, tak ho jenom vložím. (přepošlu.) https://prnt.sc/26ninj...
  7. Záložky oblíbených armád

    Pro, co bych za to dal. A stačilo by mi ke štěstí jenom to, abych si mohl zvolit, jestli chci používat poškozené jednotky, to je jedno tlačítko.
  8. CB cechovní boje

    Souhlas, PRO
  9. Diskuze o 1.201

    Dík, první rozumný vysvětlení.
  10. Diskuze o 1.201

    Oprava chyb, které mě osobně nevadila. Marně už několik let čekám a ptám se na podpoře, kdy bude možné vybrat body z VB najednou? V cechovních bitvách není problém mít přes tisíc bodů na liště, ale při výběru maximálně 100. Nevidím v tom žádný jiný účel, nežli hráčům znepříjemňovat hraní. Dodnes...
Nahoru