Výsledky vyhledávání

  1. Prodej výroby za mince

    Ahoj. Ve hře mi chybí možnost prodávat kladívka z mince. Kladivka umim vyrábět, ale nedostatek minci me hrozně brzdí a bylo by to logicke. Je běžná věc, že se dá vyroba prpdat. Jen kladívka za mince. Nic jiného. Lion
  2. Barevné odlišení

    Současný stav: Zejména při souboji s jednotkami ze stejné éry je matoucí, že vojáci protivníka jsou vyvedeni zcela ve stejných barvách, na bitevním poli tím jednak není zcela přehledná situace a z logiky věci by měl mít soupeř jinou barvu než moje armáda. Nápad: Zadat pro každou jednotku 2...
  3. Urbanismus měst

    Současný stav: města většiny hráčů se v honbě za výkonem postupně zvrhnou v ošklivý antikvariát bez ladu a skladu a počítání místa na bonusy, práce všech, kteří se podílí na vývoji kompletního vizuálu dané doby tak přijde v niveč. Nápad: redukovat možnost stavění VB a speciálních budov pouze na...
  4. Bonusy Kulturních budov

    Současný stav: krásné ale drahé budovy zabírající mnoho místa Nápad: udělit kulturním budovám bonusy jako sklizeň bodů nebo kladívek, což bude motivovat hráče tyto budovy stavět, je škoda nestavět, když se programují Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: NE
  5. Bonusy kulturních budov

    Dobry den. Rad bych se zeptal zda neplanujete dat nejaky produkční bonus i kulturním budovam. Jsou velmi hezky graficky zpracovane a ve městě vypadají krasne. Ale kdyz davaji jen spokojenost malokdo je postavi a to je myslim škoda. Mohly by davat aslespon kladivka nebo body vyzkumu. Zrovna jsem...
Nahoru