Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze k vylepšení Kulturních osad

    Hmm, ok. Věděl jsem, že se vrací třeba omylem smazané nebo prodané, ale bezprostředně, řekněme do jednotek dní. Že to jde i po měsících, to jsem netušil, takže díky, zkusím si to zapamatovat, třeba se to bude hodit jednou i mně :)
  2. Diskuze k vylepšení Kulturních osad

    Počkej, chceš říct, že mu vrátite budovu, kterou normálně prodal u starožitníka? Nebo budovu, kterou před půl rokem vyhodil? To jste se blbě pochopili, ne?
  3. Pomoc všem a krčma

    SB mám, ale nejlepší úlovky si opravdu nesleduju. Když si na to vzpomenu, můžu začít. Jinak stále trvá můj názor, že je ta automatická motivace super funkce :)
  4. Omezení velkolepých budov na dobu.

    Proti. Psát důvody se mi přesně v duchu tvůrce nápadu nechce ;) , a navíc bych povětšinou opakoval jen myšlenky, co už tu padly.
  5. Nápad

    Původně jsem vůbec nechtěl reagovat, ale aby to tu nezůstalo jen tak bezprizorně, změnil jsem názor a něco krátce poznamenám. Jestli to chápu dobře, nápad spočívá v tom, že by vedení cechu rozdávalo z "cizího" podle vlastního uvážení někomu něco? Podle toho, jak se zrovna vyspí? Podle mě...
  6. Den a Noc

    ... kromě toho starého je tu ale i aktuální https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/no%C4%8Dn%C3%AD-re%C5%BEim-a-zvukov%C3%A9-podbarven%C3%AD.14557/ Přesně proto ty pravidla pro tvorbu nápadů jsou.
  7. Den a Noc

    Kdyby sis dala tu práci, jak je mimochodem i požadováno v pravidlech vytváření nápadů, a ztratila tím tu minutu stejně jako teď já, zjistila bys, že tohle už tu bylo nejméně jednou. https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/den-a-noc.7157/#post-48504 Ale abych jen nekritizoval, tak...
  8. Hromadná motivace sousedů,cechu,přátel

    Dneska mi to při hromadné motivaci nezůstalo viset na žádném světě, jel jsem přátele i cech (tam kde to jde), a všechno funguje normálně
  9. Pomoc všem a krčma

    No tak prostě a jednoduše klikej pomoc ručně, nikdo tě tu hromadnou používat nenutí. Ta je pro nás, co v tom vidíme hlavně pozitiva, ušetření času od (části) bezduchého klikání a nehledáme v tom za každou cenu nějaký problém. ;) I přes to, že to pak zůstává viset (jak se řeší ve vlákně chyb)...
  10. Hromadná motivace sousedů,cechu,přátel

    Jak jsem pozoroval, dělá to po každé hromadné motivaci. Zůstane aktivní okno pomoci, ale je vidět, že pod ním se mění lišty v závislosti na tom, kam kliknu (přátelé, cech). To okno pomoci je ale překrývá a jediné řešení je znovunačtení okna hry.
  11. Pomoc všem a krčma

    Zkus si přečíst příspěvek nad sebou a tam se dozvíš odpověď. Psát cokoli dalšího by bylo jen opakování, ChilliconCarlos to napsal naprosto perfektně a jeho hodnocení celého vylepšení můžu jen podepsat. K reklamám - na pc žádné nemám, na mobilu ano. Netuším co tím vývojáři zamýšlí, ale poměrně...
  12. Pomoc všem a krčma

    Hromadná motivace zatím za mě funguje parádně, po dlouhé době něco, co je opravdu ku prospěchu hry, resp. hráčů ... Díky za to
  13. Nápad na vylepšení nahazování v 1.9 (mobil)

    Určitě uvítalo. A dost by jich taky uvítalo 1,92, 1,93, 1,94, 1,95, 1,96 ... Nějaký nápad pro ně? :rolleyes: PROTI
  14. Renovační sady a možnost vrácení budovy o dobu zpět

    Jo jo, to je to nedodržování pravidel pro tvorbu nápadů ...
  15. Obranná armáda

    Podle mých zkušeností si inno řazení armády dělá stejně podle sebe, a to přesně tak, jak je to pro hráče co možná nehorší a nejnepohodlnější. Přesto jedno úplně zbytečné pro
  16. Kulturní osada - poslední úkol

    A není to jedno? Já to řeším tak, že je vždycky postavím všechny čtyři najednou a není o čem přemýšlet. Místo na to je, čas na to je, tak není žádná změna třeba. Nicméně kdyby to vývojáři změnili, nijak by mi to samozřejmě nevadilo, ale žádný smysl v tom nevidím.
  17. Český překlad

    Evidentně to žádnou velkou diskuzi nevyvolalo, a osobně se tomu vůbec nedivím. Stejně jako MadnessFalaxovi je mi to úplně jedno ...
  18. Zvýraznění aktivní ikony "Návštěva krčmy" v liště přátel

    Tohle by asi smysl dávalo, PRO
  19. Zvýraznění ikony "Velkolepé budovy" v liště přátel

    I když o tom velmi pochybuju, třeba by to někdo využil. Kdyby ale prošel každý návrh na zvýraznění něčeho, bylo by pak zvýrazněné postupně skoro všechno, takže by se pak muselo rozjet druhé kolo zvýrazňování, pak třetí ... Tudíž PROTI
  20. Zprávy - Možnost ocenění příspěvku

    Proti, hlavně proto, že FoE není sociální síť. Každý může svůj názor na věc v klidu napsat. Navíc se to tu už v minulosti řešilo, i když chápu, že asi není úplně jednoduché to najít ... ... to moc nesvědčí o tom, že by sis dal s hledáním duplicitních návrhů nějak moc práce ...
Nahoru