Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze o Mughalské říši

    Souhlas, pro útočníky úplně zbytečná budova. Dokonce ani lázně jsem nestavěl, alkatraz dodává dostatečně-)
  2. Chyba při generování soupeřů v CB

    Tak to mne ani nenapadlo nad tím přemýšlet-)))) A není to celkem jednoduché? Smazat OT??(a mozná i pasti nebo co to tam je) Pak by teoreticky mapu ovládal cech s největším a nejaktivnějším počtem hráčů? Bude to zase nefér vudci slabsim cechum, ale v CVC nedostaneš nic, ale tady aspoň něco.... S...
  3. Chyba při generování soupeřů v CB

    tak buď jsem to špatně napsal nebo jsi mně nepochopil. Já jsem v TOP cechu a pole točíme, jediné na co bych mohl brblat tak je to že si málo hlídám časy točení a už se mi tak často nechce bojovat-)))) Já to beru obecně, i s pohledu slabších cechů kteří prostě šanci nemají-((( Jsem v kontaktu s...
  4. Chyba při generování soupeřů v CB

    Na jednu stranu se nedivím že vývojáři nic řešit nechtějí. Možná si uvědomují, jakou obrovskou chybu udělaly přidáním CB do hry. A proto se nám to snaží znepříjemnit jak to jen jde-)))) Jmenuje se to sice cechovní bitvy ale v drtivé většině případů to s bitvou nemá nic společné. Dohodnou se...
Nahoru