Výsledky vyhledávání

  1. Chimichurri

    Scéna věků

    pouze když není motivovaná
  2. Chimichurri

    Scéna věků

    jj, to samé.
  3. Chimichurri

    Povídání u Podzimního pečení 2023

    koupil jsem zlatou a stále mám v obchodě tu obyčejnou...tak nevím
  4. Chimichurri

    Povídání u Podzimního pečení 2023

    Mohl bych prosím vědět k čemu je, nebo co obsahuje ta třetí( resp. první) truhla v události s názvem Podzimní ceny (za 375,00 kč) ? Mám ji v obchodě spolu se stříbrnou a zlatou truhlou
  5. Chimichurri

    Zpomalení jednotek v bitvách CE (+ nefunkční bitvy na Androidu)

    to není zas tak letitá funkce. To jen ty máš letitý problém že místo aby sis někdy něco pořádně přečetl, tak jen píšeš slohovky které jsou v mnoha případech úplně o ničem
  6. Chimichurri

    Divoká diskuze k Divočině 2023

    no to rozhodně...najednou by se zjistilo že tu stačí tak 3 světy :)
  7. Chimichurri

    Diskuze k 5. úrovni Cechovní expedice

    jéje, díky na taktika jsem zapomněl :) . Ale toho stejně moc nemám... O budovu z téhle eventovky vím, ale myslel jsem právě budovy typu 1x1
  8. Chimichurri

    Diskuze k 5. úrovni Cechovní expedice

    Zdravím, tak jsem našel ve skladu poměrně dost Obřadních a strážních ohňů, ani jsem nevěděl že je mám :D . Nicméně obě mají bonusy jen na obranu obranné army. Tak nějak marně pátrám po budovách které by měly útok obranné army. Našel jsem jen strom ticha z posledního eventu, který se ovšem v...
  9. Chimichurri

    Zkrácení trvání Cechovních bitev

    Ty vážně hraješ úplně jinou hru :D Rvačka o střed může být klidně do hodiny po začátku CB;). Jasně , záleží na lize ve které hraješ, ale několik dní?? To tak možná v bronzové lize, nebo ve stříbře kde jsou převážně jen farmáři. Mě prozatím délka vyhovuje. I ta třídenní pauza. Zkrácení by bylo...
  10. Chimichurri

    Nový přítel

    Taky tě doplním...aby se stali přáteli tak musí ;) ta čeština je prostě skvělá :D:D Jinak mám ale pocit, že věta "pozvat přátele do hry " mi spíše říká, že mám pozvat nějakého přítele který hru ještě nehraje (třeba posláním odkazu na hru přes soc. sítě, nebo mailem). Ale nejsem si jistý jestli...
  11. Chimichurri

    Příběhový úkol - Těžká rozhodnutí

    no buď zrovna provádíš průzkum jinde, nebo nemáš dostatek zlatek
  12. Chimichurri

    Zpětná vazba k verzi 1.244

    je hezké že se opravilo upozornění na nově odemčenou budovu, nicméně teď se mi zase na liště nezobrazuje upozornění na příchozí přátelství :eek:
  13. Chimichurri

    Strašidelná diskuze k Halloweenu

    Já už ho ani nečtu. Ale už chápu jeho stížnosti na to, že ho FoE okrádá o čas.....ty slohovky opravdu zaberou nějakou tu chvilku :D
  14. Chimichurri

    Diskuze k verzi 1.241

    Nějak se mi v sekci stavba vytratil vykřičník upozorňující mě na oblast ve které se nachází nově odemčená budova. U té konkrétní budovy vykřičník je.
  15. Chimichurri

    CB

    tak nevím jak by zrovna tohle řešilo váš problém, protože podle mě by se dělo úplně to samé co se děje teď. Nižší by jste vyhráli , dostali body a šli do vyšší ligy. Tam by jste dostali čočku, skončili poslední, přišli o body a sestoupili do nižší ligy......ten samý kolotoč. Já si myslím , že...
  16. Chimichurri

    Jak na náhozy VB?

    to je čiré zoufalství...zpravidla se dostaví když narazíme na aktivního.... Borata;)
  17. Chimichurri

    Diskuze k Letní události 2022

    co kdyby sis založil vlastní vlákno? Nazvi si ho "Boratův deníček" ...to je vcelku myslím výstižné. A ideální by bylo kdy šlo dát do ignoru....
  18. Chimichurri

    Příběhové úkoly

    taky jsem to tak měl pár dní zpět. Tři opakovačky a žádný příběhový. Pak jsem z jedné opakovačky splnil i jiný úkol, který jsem běžně přeskakoval a po splnění mi naskočil příběhový.....těžko říct jestli to mělo souvislost. Nicméně nejsem nijak popředu. Přeskakoval jsem několik dob najednou takže...
  19. Chimichurri

    Diskuze k verzi 1.236

    zajímalo by mě k čemu je dobré umožnit napsat někomu zprávu, když si ji stejně nemůže přečíst? To jako někdo požadoval, nebo to způsobovalo problémy ve hře??
Nahoru