Výsledky vyhledávání

  1. Chyba při generování soupeřů v CB

    Včera někdo napsal předpověď, jak to bude vypadat na našem bojišti. Nejen, které cechy budou na našem bojišti, ale i na které hodině (azimutu) mapy budou. A trefil se. Takže už včera začala jednání šesti cechů, že se dohodnou, jak si rozdělí mapu a budou si točit provincie. Takže bychom měli jen...
  2. Diskuze o 1.203

    V oznámení o aktualizaci: "Po dokončení bitvy v Cechovních bitvách se mapa nevycentrovala nad daným sektorem. Je to opravené." Má dnešní zkušenost: Není to opravené. Nahrál jsem si animovaný gif, kde je vidět, jak po ruční bitvě se mapa přesune na nějaké úplně jiné místo.
  3. FÓRUM - Postup tvorby NÁVODU

    A to nelze návod, který není přínosný, přesunout z rubriky návodů někam jinam?
  4. Diskuze o archeologické události 2021

    Archeologickou událost a Halloweenskou událost z celého srdce nesnáším kvůli té věci, které říkají: "menší úkolové řady, které odhalíte, jakmile v mapě naleznete hliněné tabulky". Protože tohle v podstatě činí z FoE nikoliv hru, která má být zábavou, ale práci na plný úvazek.
  5. Názory na kulturní osadu Mughalské říše

    Mně se zrovna toto téma líbí, jelikož o této říši nic nevím a rozhodně to splňuje počáteční deklarace při zavádění kulturních osad, že je smyslem seznámit nás s tím méně známým (samozřejmě nejhlavnějším cílem je nás připoutat ke hře a vydělávat peníze za diamanty u těch hráčů, kteří jsou...
  6. 8) Obrana města

    S obranou je to svízelné, ale na druhou stranu nepřítel může zaútočit jenom jednou za 24 hodin a může tedy i jednou za 24 hodin vyrabovat. Někteří jen útočí, ale nerabují - ti nám vlastně vůbec nevadí (asi jen sbírají body do týdenního žebříčku, za což pak mohou dostat jako odměnu pár medailí)...
  7. špatné skloňování

    Můžeš dát snímek obrazovky, abychom měli celý kontext?
  8. Zasílání zpráv přátelům

    To je dost nepěkný způsob zjišťování aktivity - přímo zavrženíhodný. Ale naštěstí jsou jiné způsoby: https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/jak-zjistit-aktivitu-p%C5%99%C3%A1tel.13764/
  9. Jarní diskuze (2021)

    Oni tam fakt dali lucerny... :(
  10. Jarní diskuze (2021)

    Fakt to budou "lucerny"? Já bych řekl, že to jsou tradiční "lampiony": https://cs.wikipedia.org/wiki/Lampion
  11. Body, score

    To máš na wiki - sloupeček s vavřínovým věncem. https://cz.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Chr%C3%A1m_relikvi%C3%AD
  12. Diskuze o 1.200

    Včerejší aktualizace přinesla značnou komplikaci v CB. Když člověk dává "automatickou bitvu", tak je všechno OK. Ale když bojuje poloautomaticky nebo ručně, tak po skončení bitvy se obrazovka přesune na horní polovinu bojiště (mám uprostřed D2T/D3Z), takže člověk nevidí provincii, na kterou...
  13. Velkolepá budova přátelé

    No, nejspolehlivější je investovat výběr bodů ze svých budov do nahazování velkolepek v cechu.
  14. Velkolepá budova přátelé

    Jak už Ti někdo odpověděl, tak odpojit od cesty. Pokud Ti to udělá někdo z přátel, tak přítele vhodným způsobem upozornit, že tohle se mezi přáteli nedělá (někomu vynadáš, někomu se vypláčeš na rameni), možná Ti nahradí Tvou ztrátu. V případě opakování ho z přátel vyhodíš, protože tohle rozhodně...
  15. Editace (mazání) v informačním okně VB

    Chybí jeden bod do observatoře zvedané ze 17 na 18. Jestli jsem to dobře pochopil, tak jsi ty body v duchu vlastně odepsal. OK, ty body jsou odepsané, nemáš je. No tak si teď představ, že když tam dáš jeden nový bod, tak za ten bod dostaneš 5 bodů (Arc asi ještě nemáš, jinak bys dostal více) a...
  16. Body v inventáři

    To právě dělá foe-helper. Stačí si vygooglovat: "foe-helper number of FP". Absolutně nechápu, proč nám Inno tenhle údaj neposkytuje samo. Stejně tak není v expedici při vyjednávání vidět, jak dlouho ještě bude trvat koupení čtvrtého pokusu (a foe-helper to ukazuje).
  17. Označení světu

    Můžeš si změnit jméno města tak, aby ti to zároveň rozlišovalo svět. Na PC to je vlevo nahoře - symbol městských hradeb, na to klikneš a dostaneš se do profilu (nebo můžeš přes radnici -> záložka profil). Máš tam název města (na začátku snad "Město hráče X") a pod tím nějaký popis.
  18. Diskuze o 1.199

    Tak jenom trochu nahlas přemýšlím... Co kdyby se tam prostě dala CAPTCHA?
  19. chrám Druid

    A koukáš se to toho horního rámečku "Aktuálně zvolená armáda"?
  20. Povídání o Dni sv. Patrika 2021

    K tomu konci, který jsem vynechal, jsem necítil potřebu se vyjadřovat. Jen bych opakoval to, co jsi napsal Ty.
Nahoru