Výsledky vyhledávání

  1. Venda Střelec

    Zklamaní nad losem v CB

    Takže co s tím, nic jako vždy, nu jo, Jako když píšeš na podporu s něčím like like like like prostě Vendo vyser se na to že Budeš prostě dělat rohožku Bud si že zvykni nebo nech být Mě Už je to fuk, jako hrách na zeď Když jste tak chytří tak to tady smažte Dokonce si myslím kdyby jste...
  2. Venda Střelec

    Zklamaní nad losem v CB

    Tak mne někdo vysvětlete proč je 175 LB za první místo, není to pitomost, , nechá vas to projít tabulkou aniž by jste skutečně s někým bojovali a navíc , proč vlastně nejsou přihlášky do CB, hlavně u cechu co jsou od Mědi do Zlata, jsou tam cechy co nebojují, tak tam nemají co dělat, , to je...
  3. Venda Střelec

    Zklamaní nad losem v CB

    A víš jistě že to tak bylo,
  4. Venda Střelec

    Zklamaní nad losem v CB

    A dovětek, laskavě se podívej na tabulku na světě A, kolik je tam cechů s pořadím horším nežli mám já a mají více členů, ale co můžeš jako ostatní jen házet špínu na někoho kdo má zájem na kousku logiky, hraji hru jinak a za to jsem právem odměněn myslíte to takto všichni co mne oponujete, a...
  5. Venda Střelec

    Zklamaní nad losem v CB

    Nu jo ale ne pro všechny, abych musel nuceně sestupovat, abych musel číst o tom co nechápu, myslíš si že by všichni měli hrát stejně aby se vešli do tabulek, hele pepe 07, hraji to rok a abych se musel nuceně dostávat do dolních pozic aby hra byla hratelná, je něco špatně, to mi nevyvrátíš, ...
  6. Venda Střelec

    Zklamaní nad losem v CB

    A nejde potom tedy jen o přidělení zbytečně velké odměny a tím pádem přehnaný postup dopředu, jsem teď přeci jen druhou sezónu v módu, ze jen odboucham
  7. Venda Střelec

    Zklamaní nad losem v CB

    Nu přijde mne ten los nespravedlivý, to je výsledek, v platině při první sezóně jsem byl 192, bojoval jsem s cechy co mají pořadí 152 až 174, v druhé sezóně jsem měl pořadí 140, a bojoval jsem s cechy 110 až 130, , to něco vypovídá, buď se výkonem své hry nevejdu vývojářům do tabulek nebo...
  8. Venda Střelec

    Zklamaní nad losem v CB

    Koukám že překladače nejsou na úrovni jak by měli a spousty věci co jsi odpověděl jsou asi správná ale trochu mimo téma, , když si myslíš ze jsme stejny nebudu ti to brát, mluví z tebe zkušenosti, , jak jsem již podotnul v této konverzaci jednočlenný cech nikdy nebyl můj cíl, , proč se toho...
  9. Venda Střelec

    Zklamaní nad losem v CB

    Nemyslím si ze prvních 50 az 60 cechu se může srovnavat se zbytkem, ale i lev si občas chytne myš, já jsem nikdy neříkal že chci být sám, jestli ano prosím o zkopírování, jestli je to jen snaha změnit téma a udelat tady z toho frašku tak děkovat nebudu a prosím o ponechání si vlastních názorů...
  10. Venda Střelec

    uroven globalneho chatu a bezmocnost serioznych hracov

    Nu jo, to bude záležitost, která by možná měla řešení, stává pravda je, čeho si nevšímáme, v podstatě pro nás neexistuje, jen tak mimochodem, u mé 6 leté dcery a to když na to přijde a má rozvernou náladu, přehrává, a žene některé věci do extrému, krutá pravda, nejrychleji toho nechá když na to...
  11. Venda Střelec

    Zklamaní nad losem v CB

    Proto ta speciální liga pro nejlepší, aby nebylo možné zavřít pole za 20 vteřin, tim padem by mohl jakýkoliv cech bojovat, já když chci zvítězit a získat obměny a hraji třeba oslabení 50, tak musím zabojovat, ne žádný automat, ono jestli výsledek teto hry je naučit se spouštět co nejrychleji...
  12. Venda Střelec

    Zklamaní nad losem v CB

    Nu jo asi chci moc, , založil jsem si cech 30.5. , , toť řečeno ohledně proč jednočlenný cech, , není můj plán mít jednočlenný cech, Co se týká bojů, myslím si když jako jednočlenný cech opakovaně zavřu na ráz pole v platinové lize které činí 130 střetů, má bojeschopnost je na vysoké úrovni...
  13. Venda Střelec

    Zklamaní nad losem v CB

    Na to bych reagoval a určitě je tu v logické podstaty věci vyvodit optimální soupeře pro aktuální vylosovanou sezónu, ale úplně by postačilo, aby se los pohyboval maximálně 20 pořadí nahoru a 20 pořadí dolů, Mám 192 pozici, , rozpětí tedy od 172 do 212, , myslim si ze by se k tomuto mělo...
  14. Venda Střelec

    Zklamaní nad losem v CB

    Nu chápu, kór u mne, jako mam 7500000, jsem sám, ostatní cechy maji treba 10 az 40 hráčů kde 5 od konce má podobné hodnotky jako mám já, v podstatě nejsem konkurence schopný Hodnota hráče a hodnota cechu se nebere v potaz, švejkovina, , hlavně že jsou páni vývojáři spokojený, , A otázka tedy...
  15. Venda Střelec

    Zklamaní nad losem v CB

    Dne 30.5. jsem si založil svůj cech, dosáhl jsem 192. pořadí na A světě, 21. úroveň, 788 LB, mé celkové body jsou okolo 7 500 000, , v 1. sezóně v CB jsem získal 1. místo, skok do stříbrné ligy, v 2. sezóně jsem získal 1. místo, skok do zlaté ligy, v 3. sezóně jsem získal 1. místo, zlatá liga...
  16. Venda Střelec

    Los na CB, kritika jen s jiným nápadem

    necelých 9 měsíců hra, kouksek přes 4 M, teď jsem menil cech, z důvodů sve vlastní zvidavosti, abych si dokázal to co jsem si myslel,, okolo 7000 bitev, svět A, nu a jinak potup do Dia byl zastíněn okamžitým sestupem do platiny,, a to v obou cechů,, co dodat,
  17. Venda Střelec

    Los na CB, kritika jen s jiným nápadem

    jen plivne a vlastni nazor nemá,, ale i tak děkuji, me uz tady nic nepřekvapí, ,
  18. Venda Střelec

    Los na CB, kritika jen s jiným nápadem

    a to jste spadli protoze jste chtěli,, nebo z nemoznosti neco uhrát,,
  19. Venda Střelec

    Los na CB, kritika jen s jiným nápadem

    a co se týká urážek, když si někdo naběhne, tak narazí, na hrubý pytel hrubá záplata,,, atd,,, neříkám tady nesmysli, víte že je třeba s tim něco dělat
  20. Venda Střelec

    Los na CB, kritika jen s jiným nápadem

    mam zde vypsat jaký jste hráči, co běžně hrajete,, vy v životě nemůžete se mnou souhlasit, ale věřte, lidí jako je vás, je stále míň než těch nespokojených,, akorát nejsou v diskuzích,, tento problém se už kumuluje dlouho a jen jeho zesměšňováním nezmizí,, to si myslim zase já,, kdyby jste se...
Nahoru