Výsledky vyhledávání

  1. Stanley Tweedle

    Podlost není obtížnost

    Nevím jak dlouho hraješ (já v podstatě od betaverze), ale to je celkem jedno. Vyber 4500 stříbrňáků jsem měl už několikrát, splnit se to nedá, protože i s maximem přátel a sezením u krčmy do rána to 3x neotočíš. Nehledě na to, a to mně taky štve, vždycky, opakuji vždycky, když je takovýto úkol...
  2. Stanley Tweedle

    Diskuze ke Dni sv. Patrika

    Kdyby nemizely, nepsal bych sem. Že pan kolega neporozumněl psanému textu, je jiná věc. Nikdy splněné úkoly nemizely, s novým městem začala nová sada, ale ty, co byly splněny na dokončeném městě zůstaly. Proto mě docela vytočilo, že těch 18 splněných s novým městem zmuizelo, to se mi nikdy...
  3. Stanley Tweedle

    Diskuze ke Dni sv. Patrika

    Bavíme se o stejné hře? Co kdybys zkusil zapřemýšlet ty? Ještě nedávno to fungovalo tak, že když jsi skončil město, zůstaly ti splněné úkoly a těch několik do 25. jsi udělal s novými, které jely od nejjednodušších (postav továrnu na klobouky, obsaď post správce slavností a pod.) Čili, pokud...
  4. Stanley Tweedle

    Diskuze ke Dni sv. Patrika

    Teď si nejsem úplně jist, jestli se nepletu, ale mám takový dojem, že jsem skončil jedno město a měl jsem z těch 25ti úkolů hotových 18. Po startu nového města zmizí a začínám zase od nuly? To jako fakt? Jde o to, aby těch cen získal hráč co nejmíň a pokud by je chtěl, musí tam nasypat...
  5. Stanley Tweedle

    Diskuze ke Dni sv. Patrika

    Mno - vzhledem k tomu, že tento rok ještě nemá ani dva měsíce, tak jsem snad zas tolik nezaspal. Jen jsem si trošičku přispal. Já tuhle hru zas tak moc nežeru, mám to jako relax, ne jako životní náplň. Takže asi tak :cool:
  6. Stanley Tweedle

    Diskuze ke Dni sv. Patrika

    Jj, díky - zas úplný debil nejsem, význam mečů a štítů jsem pochopil už před mnoha lety, když jsem začínal. Novinkou je pro mně tohle: cokoli s pyramidou - bonusy platné jen v CE cokoli s vlajkou - bonusy platné jen v CB (cokoli s pěstičkou - bonusy platné jen c KI) Protože eventy až na výjimky...
  7. Stanley Tweedle

    Diskuze ke Dni sv. Patrika

    Aha, dík za info. Já eventy většinou nehraji, tak je to pro mně novinka.
  8. Stanley Tweedle

    Diskuze ke Dni sv. Patrika

    Jinak, když si na to klikneš pro celkové zobrazení, je to obrázek 7. levelu.... Nebo to mám chápat tak, že ten 7. level se dá ještě dál vylepšovat ? Takže level 7 plus, extraplus a tak nějak? Bravo!
  9. Stanley Tweedle

    Diskuze ke Dni sv. Patrika

    No to je sice hezké, ale nějak nerozumím těm rozdílným bonusům. Které platí u čeho? Jestli se to tu už řešilo, tak mi to nějak uniklo. Pro mně, neúčastnícího se nějakých pvp, cvc a pod. je to budova celkem k ničemu, i když ty FB za den jsou celkem hezký. Mimochodem - ty úkoly pro získání ceny...
  10. Stanley Tweedle

    Diskuze ke Dni sv. Patrika

    Nevím jestli jsem to správně pochopil, ale tohle je cílová budova tohoto eventu?
  11. Stanley Tweedle

    Střídačka Fotbalového poháru 2023

    Jestli bych mohl navrhnout nějaké vylepšení.....Nešlo by u každého eventu zakomponovat nějaké tlačítko, ikonku nebo tak něco s nápisem "Nechci tento event hrát", klidně s doplňující otázkou "skutečně nechcete?", po jejímž odškrtnutí by zmizely ty otravné ikony s pohupujícím se míčem a plešatým...
  12. Stanley Tweedle

    kultůrní osada - omylem smazaná

    No zkusit to může. Ale v každém případě bych prosil o informaci, jak dopadl....:cool:
  13. Stanley Tweedle

    Diskuze k 5. úrovni Cechovní expedice

    Nehledě na to, že výběr výroby z planetária je jako jeden z mála zařazen do kategorie, kdy to na rozdíl od ostatních výrob nemůžu vyřešit odkliknutím kamkoliv, ale musím najet až do toho okna a potvrdit to přímo v něm. Chudák můj karpální tunel....
  14. Stanley Tweedle

    Diskuze k 5. úrovni Cechovní expedice

    Mně pokaždý dostane ten "planetostroj". Kdo, prosím pěkně, dělal překlad ?? Strejda Gůgltranslátor ?? Pro tuhle věc máme už fakt hodně dlouho příslušný český výraz - planetárium. Opravdu je tak strašně těžký používat u překladu i vlastní mozek ? Tady asi jo....
  15. Stanley Tweedle

    Výroční diskuze k 11 let Forge

    Já tam nakoukl, ale nějak jsem vůbec nepochopil, co mám vlastně dělat. Asi jsem nějak zaostalý, ale na mně je to vážně moc složité. Já se chci u hry bavit, nechat závity odpočívat, a ne složitě vymýšlet, co mám udělat, abych se někam posunul. Všem, kteří to absolvují, přeji hezkou zábavu, pro mě...
  16. Stanley Tweedle

    Výroční diskuze k 11 let Forge

    No nevím. Podle toho, co po mně chce každodení úkol každý druhý den (vyber 5min výrobu 80x a pod.) tak mi dává větší smysl místo eventové budovy, která dává cosi až na maximální úrovni, o které netuším, zda ji dosáhnu, postavit na stejné ploše 5 kovářů. Ale kdo chce, klidně ať soutěží, nikomu...
  17. Stanley Tweedle

    Strašidelná diskuze k Halloweenu

    Já v tom nevidím žádný rasismus, jen blbost. Spojovat Halloween s cikány mi nedává žádný smysl.
  18. Stanley Tweedle

    Strašidelná diskuze k Halloweenu

    Sice nechápu proč je za motiv Halloweenu zvolen obrázek cikánského tábora, ale budiž. Jak už párkrát zaznělo, u eventů by asi nezaškodilo řídit se rčením o tom, že méně je někdy více. Rozumím tomu, že vymýšlet pořád nějaké inovativní úkoly a odměny je obtížné, zvlášť v situaci, kdy je pro někoho...
  19. Stanley Tweedle

    Vesmírná diskuze o měsíci Jupiteru

    Dlouho jsem nečetl nic tak arogantního a nafoukaného. Jestli všechny úkoly plníš na automat levou zadní a nebaví tě to, tak buď se smaž a začni hrát od nuly, nebo si najdi jiné výzvy, které by byly hodné tvé geniality. Ono dost lidí nemá do útoku +1000% a tak podobně, takže je pro ně i v tomto...
  20. Stanley Tweedle

    Diskuze o 1.240

    Hlavně si uvědom, že tahle stránka (Zpětná vazba) je tu jen aby se neřeklo a názory hráčů nikoho nezajímají. Má to asi takový efekt jako ombudsman v Rusku. Takže si klidni poplač a postěžuj, ale nic od toho nečekej.
Nahoru