Výsledky vyhledávání

  1. Stanley Tweedle

    Krčma

    Rád bych věděl, jestli se bude řešit stav, kdy na PC verzi není možné ovládat nabídku "Posílení", která tam coby zelený hnus naskočí primárně při návštěvě krčmy. Na mobilní verzi údajně možnost zvolit, kdy a co chci posílit existuje (nemám možnost ověřit, mobilní telefon používám na telefonování...
  2. Stanley Tweedle

    Denní výzva

    Zdravím, jen takovou otázku - neuvažuje se o možnosti občasného pozměnění úkolů v denních výzvách ? Ono když 3 - 4 úkoly ze 7 obsahují "vyřeš toto velmi složité vyjednávání", tak to balím a čekám na další den. Tou změnou samozřejmě nemyslím, že by to bylo každý den, spíš jsem myslel tak jednou...
  3. Stanley Tweedle

    Starožitnictví

    Jen takový dotaz - nepočítá se výhledově s tím, že by se ve starožitnictví daly prodávat i eventové stavby a vylepšení ? Pro mne je většina eventových budov moc velká a nepřinášející nic moc extra a jen mi zabírají místo v inventáři. Eventy většinou aktivně nehraji a jde o věci, které mi...
  4. Stanley Tweedle

    Mapa

    Už jsem to psal jednou, příspěvek bez odezvy zmizel. Na mapě po otevření objeveného území jsou pouze světlezelené části území se symbolem zlaťáků vlevo nahoře, nelze nic dělat, nijak to nereaguje. Celou mapu to pro velikost nelze přeposlat, tak aspoň (znovu) v menším...
Nahoru