Výsledky vyhledávání

  1. Chybné zobrazení bodů výzkumu

    Ahoj, už jsem se párkrát setkal s tím, že když se poštěstilo, že jsem měl přes 1000 bodů v LIŠTĚ (ne v INVENTÁŘI). (4 číslice) Na PC jsem si ale všiml, že se v horní části pod aktuální dobou zobrazují max 3 číslice, takže namísto 1500 jsem viděl 150 - trošku malej infarkt, ale ok :) Čekal bych...
  2. Zamrzání aplikace

    Svět: nezáleží - všechny Prohlížeč a verze: mobilní aplikace (aplikace na nejnovější verzi) (PC veze bez problémů) Popis chyby: Aplikace náhodně zamrzává. Screenshoty: bohužel nejde Jak často se chyba vyskytuje: náhodně (cca 2x týdně) Detail chyby: Aplikace nepravidelně zamrzává. Točí se stále...
  3. Ikonka útoku

    Současný stav: Po kliknutí na ikonku útoku u hráče (na dolní liště), který nemá vyzkoumané boje mi to hodí hlášku, že nelze bojovat, protože nemá vyzkoumané boje PvP. Nápad: Stejně, jako máme u "zbourané krčmy" ikonku do modra - tím pádem vím, že na to nemá smysl klikat. Hráč, který nemá...
  4. Formátování zpráv

    Současný stav: nyní lze odesílat text zprávy pouze jako plaintext, absolutně neformátovatelné Nápad: udělat zprávy, jako zde na foru, nebo podobně jako známý plugin TinyMCE, prostě udělat něco proto, aby text byl přehlednější. Narážím třeba na vložení externího odkazu - nyní ho tam vložíte jako...
Nahoru