Výsledky vyhledávání

  1. FoE city planner- dostanu ban?

    A hlavne, tie programy ešte nepoužívajú AI a tak ti to nikdy nevystavia lepšie miesto, než ty sám ;)
  2. Diskuze ke Dni sv. Patrika

    Ja som tam pri tej 31. skončil. To si vyhodil matroš minimálne na dve mestá :D
  3. plánovaná budoucnost Foe

    Ja ale nič nehovorím o bodoch. To by bolo už úplne odveci, keby inno prišlo s niečím takým, žeby nejaký nováčik vedel "za chvíľku" dobehnúť starých búchačov :) Ja sa tu skôr bavím o úrovni CB, či Exp. Podľa všetkého chce inno umožniť mladým hráčom sa čo najskôr dostať na úroveň starších, práve...
  4. Diskuze ke Dni sv. Patrika

    Neviem o akých hrách je reč, ale toto normálny človek nenaprogramuje. Viac k tomu ani nejde napísať, aspoň nie slušne ;)
  5. Diskuze ke Dni sv. Patrika

    No, vzhľadom na to, čo vidím u ostatných veciach tejto hry, sa tomu už ani nečudujem. Ale aj ja patrím k tým, kto to "vlastnou" chybou (ako píše d arvit) preklikol.
  6. plánovaná budoucnost Foe

    Ono, tie vojenské bonusy nie sú veľmi pre starých hráčov, ale pre nových, aby sa vedeli skrz eventov dostať na vyššiu úroveň. Čím skôr dôjdu noví hráči na vyššiu úroveň, tým skôr budú konkurencieschopní a tým foe očakáva, že ich to bude aj viac baviť. Takto postavený systém je vo viacerých...
  7. medaile

    Nekúpil so ani jednu. Sám som ich vyrábal/zbieral aktivitou. Len denný výber sa mi pohybuje na úrovni 10t šuriek :)
  8. medaile

    Pred nedávnom som ich dal všetky tri na 80.lv ;)
  9. Boje v CB

    No, čiastočne sa mýlite takmer všetci. :) Teraz som k tomu robil návrh v patričnej sekcii. - Problém je, že to nie je BUG, zatiaľ to tak vyzerá. Čo neviete je, že sa to nepočíta na hráča, ale na cech. Takže jeden hráč môže mať pokojne slabšie čísla a druhý z toho istého cechu vyššie čísla. A...
  10. CB = Prerobiť počítanie podpory na územie na hráčov a nie na cech

    Současný stav: Podľa viacerých zdrojov je momentálny stav taký, že podpora max 80% na územia v CB sa počíta na celý cech a na 10t bojov. Podľa toho, čo ma donútilo toto zverejniť a dať návrh to tak evidentne je! Nápad: Urobiť to úplne jednoducho. Prerobiť to na hráča a upraviť počet bojov na...
  11. Diskuze k vylepšení Kulturních osad

    Už ich mám naspäť ;)
  12. Diskuze k vylepšení Kulturních osad

    Už posledné zmeny v CB dali facku aktívnym hráčom, platiacim hráčom. Toto je ďalšia zmena s ďalšou fackou týmto hráčom. Ak teda sa to nevyrieši. Inno sa vydalo zaujímavou cestou. V takmer všetkých hrách ten, aktívny hráč, čo platí, má výhody. Len tu to zatiaľ vyzerá, že má skôr nevýhody.
  13. Diskuze k vylepšení Kulturních osad

    Ja osobne som za to, aby som mal možnosť získať ju znovu. Ja si ju znovu vyklikám. Ale s týmto systémom nesúhlasím, že si všetko musím nechať v invu len preto, lebo neviem, čo si nejaký ožratý programátor či manažér zmyslí o pár rokov
  14. Tragické nedostatky

    No to vieš, pre týchto programátorov urobiť on/off je hotová veda :D
  15. Tragické nedostatky

    1. nejde to tak. Zavše hrám aj na mobile a tam si musím neustále prepnúť dobu u jednotiek. Ty vogo, tak jednoduchá vec .... ako, už sa radšej ani nepozastavujem. Pokladám sa za rozumného človeka a to užívateľské rozhranie, ktoré tu je, mi hlava neberie. Trochu sa aj čudujem, že či sa v celom...
  16. Tragické nedostatky

    Ešte viac smiešnejšie je to, že tieto veci, vyššie popísané, by programátor mal zvládnuť do cca 4 hodín aj s fajčiarskou ;) Samozrejme nehovorím už nič o tom, že to malo byť takto už pri pôvodnom samotnom programovaní. Užívateľské rozhranie hráčov je tu trápne, také začiatočnícke. Ak chcú...
  17. Velkolepé budovy.

    Ja viem, že si písal, len je každému jasné, že si to písal ako výsmech, čo si nemyslím, že je rozumné ;) Tak nejak sa tváriš, že táto hra je len o CB, ale nie je. ;)
  18. plánovaná budoucnost Foe

    :DDDDDDD Ako, mám podobný názor a tých možností na zlepšenie je naozaj dosť, ale keď vidím, ako spracovali nielen staré veci, ale ako robia aj nové veci, tak si uvedomujem, že nemajú kapacitu na to, aby pochopili o čom si teraz písal a teda nie je šanca, že to tak niekedy v hre urobia :)
  19. Velkolepé budovy.

    Problém je, že ty to berieš len z tej jednej (svojej) strany a to zo strany CB ;) Ale primárnym cieľom hry predsa nie je bojovať v CB ;). Primárnym cieľom hry je postupovať dobami a budovať si svoje mesto. Ak niekoho nebaví CB, nebaví Exp, nebaví CVC a nebudú baviť rajdy, či ako sa to volá po...
  20. Divoká diskuze 2024

    Ja po dnešnej informácii, čo som dostal od suportu, som naklonený úplne seknúť s diamantami. S dokončením tohto eventu, mám beztak mesto na niekoľko rokov hrania. Sťažoval som sa na percentá v CB, lebo už druhú CB sa mi pohybujú percentá na úrovni 76-77%. No a dneska som sa dozvedel, že...
Nahoru