Výsledky vyhledávání

  1. Aktualizace ze dne 13.4.2022

    Problém vyřešen. Byla mi provedena reinstalace ovladačů grafiky. Už vše jede jak má.
  2. Aktualizace ze dne 13.4.2022

    Zdravím členy FOE Mám dotaz, jestli má někdo podobné problémy po aktualizaci jako já. Po poslední aktualizaci mě neustále padá hra. Když dám refresh, během chvilky se to stane opět. Napadlo mě si pustit diagnostiku a zjistil jsem, že hra z ničeho nic zatíží procesor na 95%, teplota procesoru...
  3. "Cech" Araluenský spolek - Dinegu

    Cech přijímá všechny aktivní hráče. Nabízíme bonusy z radnice, kolečka pro stavbu VB včetně bonusu 1,9 , pomoc se zbožím pro postup a stavbu VB a radou pro každého. Společně se účastníme Expedice a Cechovních bitev kde se dají získat zajímavé odměny. Rádi tě přivítáme v pohodovém cechu, kde...
  4. "Cech" Araluenský spolek - Dinegu

    Cech přijímá všechny aktivní hráče. Nabízíme bonusy z radnice, kolečka pro stavbu VB včetně bonusu 1,9 , pomoc se zbožím pro postup a stavbu VB a radou pro každého. Společně se účastníme Expedice a Cechovních bitev kde se dají získat zajímavé odměny. Rádi tě přivítáme v pohodovém cechu, kde...
  5. Zpětná vazba na Hradní systém

    Tak už to jede, hodně úspěchů všem;)
  6. Zpětná vazba na Hradní systém

    Je po 16:00 hodině a stále nikde nic. Příště nedávejte datum a raději to pusťte a pak dejte vědět, že to jede.:confused:
Nahoru