Výsledky vyhledávání

  1. Mapa území auto boje

    Ahoj, máte někdo prozkoumáno, jaký bonus útočné armádě je potřeba na mapě Marsu u jednotek z Oceánu a dřív, aby se dala v pohodě projít? Myslel jsem, že mých 1000+/800+ na to bude stačit, ale evidentně je to na některých územích málo. Díky za odpovědi.
  2. Bonus z jádra

    Zdravím, mám jádro na celkem nízké úrovni, ale i tak by to mělo dávat víc jak +10 % k výběru speciálního zboží. Mám dotaz, jestli se ta proenta navíc někde zobrazují? Mně přijde, že se zobrazí akorát ta hodnota, co mám vybrat bez bonusu. Dále i když se to nezobrazuje, tak by mě zajímalo, jestli...
  3. Návštěva města dotaz

    Ahoj, jednu dobu bylo možné si nastavit, že se mi zobrazí (myslím, že jen v mobilní aplikaci nebo i na PC, to přesně nevím už, ale na mobilu určitě) upozornění, jestli chci navštíit město jiného hráče a mohl jsem kliknout, že nechci. Ovšem poslední dobou tam tuto možnost nemám a vždy když...
  4. Vybrání výrob

    Současný stav: Často se dostanu do situace, kdy mám rozjetou výrobu na x hodin pro všechny výrobny, ale dostanu úkol proveď x 15 minutových výrob a v tu chvíli musím na každou výrobnu klikat a zrušit výrobu a nasadit tam jinou. Nápad: Mít někde tlačítko, přes které můžu jít přes všechny výroby...
  5. Rozdělení velkolpých budov

    Současný stav: Všechny velkolepé budovy, od kterých mám plánky jsou na jednom místě Nápad: Hodilo by se nějaké rozdělení na více oken, kdy v jednom okně budou velkolepé budovy, co vlastním, v dalším co nevlastním. A úplně nejlepší by bylo, kdyby si mohl ještě člověk nějak zaškrtnout, které...
  6. Mobil: Zobrazení počtu zbývajících vylepšení pro bitvu/vyjedávání

    Současný stav: Na mobilu nevidím, kolik mi zbývá vylepšení/výhod při boji a vyjednávání, zatímco na PC je to následovné: Všiml jsem si ale, že to je asi jen na úvodní obrazovce, ale třeba by se tato informace hodila i v CB nebo CvC. Nápad: Hodilo by se, aby se to samé, co se zobrazuje na...
  7. Problém mobil - kliknutí na level budovy

    Svět: E Prohlížeč a verze: Android Popis chyby: Pokud chci kliknout na otazník u nejvyššího lvlu budovy podzimní události, tak se mi hra sekne a nejde nic jiného dělat, než hru vypnout a zapnout znovu. Jak často se chyba vyskytuje: Pokaždé, když na otazník kliknu Zkoušel jsem report chyby...
  8. Motivace - vlastní nastavení

    Současný stav: Při motivování jiným hráčem jsou vybrány podmínky pro to, které budovy mají být přednostně motivovány podle hry. Nemůže si zvolit hráč sám, co chce, aby u něj bylo přednostně motivováno Nápad: Možnost nastavit si prioritu motivování budov od ostatních hráčů. Třeba pokud budu...
Nahoru