Výsledky vyhledávání

  1. Debata ke dni sv. Patrika 2022

    Jakoby když ti uprostřed eventu mění výhry, pravidla apod. tak je hloupé to zase předělávat, na začátku byla ta eventovka na nic, a zrovna mi padl dobrej denní speciál, tak jsem jel na denní speciál, ten den potom udělali tu eventovku celkem dobrou, ale to už jsem neměl šanci jí získat... Kdyby...
  2. Debata ke dni sv. Patrika 2022

    Jenže když jsem šel na denní speciály, tak jsem to prostě nezískal... Z eventu jsem získal 8 výběrovek + z truhly jednu a musel bych udělat ještě jedno kolo, ale na to nezbyli míče.
  3. Diskuze o Forge Bowl 2022

    Nikdy bych úplně nepsal, protože někdy ano... například když přidali tlačítko na vyléčení všech jednotek, nebo i teďka, když ta eventovka byla nic moc, a už to psali i lidi na betě... Podle mě innu moc nevadí, když herní mechanismus změní trošku. Protože myslím, že například jednotky z vyšších...
  4. Diskuze o Forge Bowl 2022

    Inno na názory beta hráčů poměrně kašle, obvykle si tam hráči na něco stěžují, ale nic se nezmění.
  5. UŽIVATELSKÉ FUNKCE - Rozšířené možnosti filtrace

    A to je jeden z důvodů, proč se to zamítlo. Jednoduše to od tebe nedává moc smysl. Jinak pro tohle jsem PRO.
  6. Zvýraznění ikony "Velkolepé budovy" v liště přátel

    Proti, zbytečné, spíše by to překáželo.
  7. Diskuze o Forge Bowl 2022

    On se ptal na odkaz, ale souhlasím s tím, že je to zbytečné celkem, ale pro začátečníky se to může hodit.
  8. Diskuze o Forge Bowl 2022

    Odkaz je najít si normální aktivní cech, přeloží/překopíruje( z jiného světa) to tam vždy nějaký člen.
  9. Diskuze o Forge Bowl 2022

    Zase ten cech, kdyby jsi byl v použitelném cechu, aspoň na jednom světě, tak víš že tam jsou ty úkoly přepsány, dokonce přeloženy do češtiny! Já to dříve četl, když jsem začal s městem. Teď hraji aktivně asi půl roku a nemá pro mě smysl to číst, protože event je dlouhý a i když se zaseknu pár...
  10. Diskuze o Forge Bowl 2022

    Taky, vždy tam bylo jen "aktuální nebo předchozí", ale tentokrát jen předchozí..., přitom to nedává vůbec smysl si držet ve městě výrobnu z minulé éry (ani pro nové hráče), jsou méně výhodné než ty nové...
  11. Diskuze k novinkám v Cechovních bitvách

    kdyby Inno místo reklamy dalo něco do HW jejich serverů, to by byla krása... Myslím, že by to bylo levnější, než reklamy v TV přes které sem stejně nikdo nepříjde. //edit: omlouvám se za Offtopic, zpráva výše se mi načetla až po odeslání této.
  12. Nevyznačení jednotky nepřítele na bitevním poli

    FoE potřebovalo konkurenci větší, tak si ji inno udělalo. :D
  13. Diskuze o Forge Bowl 2022

    Strážní věž je 4x lepší (v Pokroku)
  14. Nevyznačení jednotky nepřítele na bitevním poli

    Jenže to že se to tam nedostalo, je chyba... Hlavně v domluvě mezi Dev teamy...
  15. čas ve hře

    Výběr města neuděláš hned a budovy nevyrábí dokud je nevybereš, proto se to posouvá.
  16. Nejvyšší možná doba jednotek v průmyslu

    Ahoj, postoupil jsem do průmyslu a začal jsem si postupně pročítat na Fandom wiki quest linu, ale zjistil jsem, že při takovém množství questů, ještě k tomu zadání po každé na jiné stránce, tak je velmi snadné přeskočit nějaký úkol a potom se vám rozhodí všechny plány... Nemáte někdo prosím...
  17. Posezení u Jonika (pokec o všem)

    Teoreticky by se dalo říct, že realita je teď (podle Inno) v Virtuálce a přechází "pomalu" do Kolonizace Marsu. :D Systém sčítání občanů máme, VR také máme, teďka začínají Vesmírné jízdy od Maska... :D
  18. Posezení u Jonika (pokec o všem)

    Je zajímavé se na ten výzkum podívat teď a vědět přitom, že v té době, kdy se věk "zítra" vytvářel tak to platilo, ale dneska už je hodně z těch věcích současnost a běžně se využívají... :D (Viz. bezdrátový přenos energie, drony, ...)
Nahoru