Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze ke Kvantovým invazím

    Když dám postavit budovu (mince, kladiva) tak někdy po postavení dá rovnou výrobu. Ale je to značně náhodný. Je to bug nebo nějaký nahádoný bonus?
  2. Zadání soutěže Najdi poklad

    truhla 20, Fel Dranghyr
  3. Diskuze k vylepšení Kulturních osad

    Tady jde spíš o to, že většina ty baráky smazala, že jsou na nic a ještě se těm co je maj smály, že jejich město je "sto let za opicema". Za mne bylo čistý řešení vyresetovat čítač osady a nechat je to získat znovu. Ale jinak jde skutečně o prd. Stejně bych tipnul, že u většiny se jedná tak...
  4. Diskuze k vylepšení Kulturních osad

    Jo boost je to obrovskej. Ale zároveň Mughalové jsou fakt nechutně protivný a Aztékové byly taky docela protivný. To byl podle mne jeden z důvodů proč se ty osady přestaly hrát. Top jsou na hraní jsou Japonci + Egypt.
  5. smazání přátele

    Klikni levým na příslušného přítele a vyskočí ti nabídky možností. Jedna je odebrat.
  6. Hostina ke Společenství 2023

    "2 hodiny u toho sedíš a klikáš" a pak den čekáš na 8,4 Q. To je fakt zábava
  7. Hostina ke Společenství 2023

    Svatý Patrik v jiném hávu. Uvidíme jestli to bude stejně "protivný". Ta budova nevypadá špatně.
  8. Nekrácení bojů kolem "domečku"

    Současný stav: Po dobytí sektoru se automaticky krátí boje Nápad: Po dobytí sektoru kolem domovského uzemí (vždy tři) by se domácímu cechu nekrátili boje. Umožnilo by to slabším cechům získat území. Dost často se v mapě objeví dva "šílený" cechy a vyřaděj všechny ostatní z možnosti aspoň někde...
  9. Diskuze o Mughalské říši

    Stalo se někomu, že při výběru hlavní budovy(denní bonus) se vyresetoval časovač u Shanti Ghar? Teď sem na to koukal jak blázen.
  10. Diskuze o PvP Aréně

    Divně se chová tlačítko obměna soupeřů - na střední obtížnosti mám neustále toho samýho hráče.
Nahoru