Výsledky vyhledávání

  1. erza scarlet

    Chybné texty

  2. erza scarlet

    Diskuze ke Kvantovým invazím

    Inno zjistilo, že si svojí politikou podřezalo větev - placení za diamanty. Znehodnotili diamanty a pak nějaký nový produkták příšel s tím, že se udělají battlepassy. A tak je narvali všude. Divím se, že ještě není battlepass v battlepassu. Zajímalo by mě, kolik lidí to reálně kupuje. CVC člo...
  3. erza scarlet

    Diskuze ke Kvantovým invazím

    Extrémně mě to nebaví. Vraťte cvc.
  4. erza scarlet

    Diskuze k budoucnosti CvC

    Ano, je to výsměch. Zaprvé to dostal každý, i ten, kdo cvc nikdy nehrál. Já třeba na všech farma účtech. Tam jsem cvc snad ani nerozklikla. Bonusy budovy jsou stejné pro každou dobu. Od železa po titán. Je to plivnutí do tváře všem, kdo hráli cvc. Já ho hrála 11 let. A dostala jsem tuhle onuci...
  5. erza scarlet

    Zalamování řádků při editaci zpráv i popisku cechu

    MOHL BY TO UŽ NĚKDO OPRAVIT??????
  6. erza scarlet

    Diskuze k budoucnosti CvC

    nikdy ho nechtělo. Na hráče totálně se*e. Vývojářský i produktový tým je naprostá katastrofa.
  7. erza scarlet

    Diskuze k budoucnosti CvC

    Ten "památný" item z CVC je naprosté zklamání. Každá eventovka je 50x lepší. Inno opět dokázala, jako moc cvc nenávidí a opovrhuje hráči, kteří to hráli. měla jsem chuť po dlouhé době spendnout nějaké money, ale neudělám to. Ani korunu někomu, kdo se k hráčům chová takhle.
  8. erza scarlet

    Divoká diskuze 2024

    Víte, že je dost velký rozdíl, jestli jsem začínající hráč a mám vypláznout 70 fb a pokud jsem hráč, co má income 2000 denně? ŽE JO? Víte, že je dost velký rozdíl, jeslti mám koupit 10 FB a mám jako začínající hráč 11 milionů a pokud jsem hráč, co má 67G, ŽE JO? Víte, že je dost velký rozdíl...
  9. erza scarlet

    Diskuze o 1.275

    Čili se to celé ještě víc smrskne na pár hyper cechů plných no-life hráčů. Výtečně...
  10. erza scarlet

    Divoká diskuze 2024

    Zajímalo by mě, jestli se vám to vyplatí... já na ten event kašlu. At si to Inno strčí někam
  11. erza scarlet

    Divoká diskuze 2024

    No, tak dnešní úkoly Soupeře jsou opravdu masterpiece. Inno opět dokázalo to, co už všichni ví. Jejich designéřy jsou *** Jako vážně nás budete nutit utrácet body, když chybí třeba 5 do velkého balíčku? Questy na barvy, které nejsou spawnuté, takže celé jedno kolo propadne. Jděte s tím někam s...
  12. erza scarlet

    Investování vs hra

    možná by sis mohl/a najít nový smysl života a nejen klikat jako ma*or
  13. erza scarlet

    Cechovní války

    Moje hlavní živobytí ve foe. 10 let bitev, tažení a strategických úvah. S koncem Cvc končím s aktivním hraním foe. Extrémně mě mrzí, jak tohle Inno zazdilo. 56% je možná pro vás docela překvapní, co?
  14. erza scarlet

    Vylepšení stávající funkce

    Co je to PVP aréna? A kde je vylepšení Cvc?
  15. erza scarlet

    Nejlepší nová funkce

    Naprosto mi chybí možnost ŽÁDNÁ!!!! 5. expedice jsou *****, CB dlouhodobě nesnáším, Titan stojí za nic a minivýzvy jsou otravné
  16. erza scarlet

    Nejlepší událost

    Výroční událost. bavilo mě skládat krystaly
  17. erza scarlet

    Diskuze k budoucnosti CvC

    CVC tu bylo dávno a Inno tragicky nezvládlo jeho údržbu. Stačilo několik drobných úprav. Bylo by to balancnuté a i vyřešeno přetížení serverů. Jenže jejich špagety kód stojí za *** a navíc si vymysleli CB. Věc, kterou lead designér nebo kdo to byl, těžce nedomyslel a hráči to totálně abusovali...
  18. erza scarlet

    Diskuze k budoucnosti CvC

    já tak nějak čekám, že to postupně zabalím. Jakmile se zruší cvc, nemám už co tu dělat. Hra je tupější, všechno za prachy, budovy přehnaný, starý věci nebalancnutý. Budovy tvrdě vydřený v osadách jsou horší než pí*ovina z eventu. Nikdo nestaví domy, spokojenost, nic. Města jsou hnusný a stejný...
  19. erza scarlet

    Diskuze k verzi 1.271

    Pěknej pokus, ale opět těžce nezvládnuto. Proč se to proboha živého řadí i v načtené armádě? Nechte to jen v přehledu jednotek!!!! Lidi chtěli, aby byly zraněné jednotky vzdadu, ale jen V PŘEHLEDU JEDNOTEK. Proč prostě neumíte udělat něco správně. Já bych chtěla vidět vaše programátory a...
  20. erza scarlet

    Diskuze k Mini výzvám

    Za mě naprosto příšerný, otravný k ničemu event. Milé Inno, právě jste se prozradili, že vám každej už kašle na expedice a 5. level otvírají jen velké cechy. Popravdě potom, co se zredukovaly diamanty, tak sotva dojedu druhý level. Absolutně mě to nebaví. A tuhle blbost si taky můžete nechat. A...
Nahoru