Výsledky vyhledávání

  1. erza scarlet

    UŽIVATELSKÉ FUNKCE Ochrana proti smazání zprávy

    Jak moc náročné a těžké by bylo, aby v této hře fungovala věc, že pokud MÁM ROZEPSANOU ZPRÁVU, TAK MI TO DÁ ALERT, POKUD KLIKNU VEDLE! "Chcete opravu zavřít okno? Máte rozepsanou zprávu" Kolikrát se mi smazala zpráva pošahaným náklikem lehce bokem, protože přepínám okno, sáhnu vedle. Nechápu...
  2. erza scarlet

    Nekonečné chyby co mají být už dávno opraveny

    Milé Inno. Záměrně nedávám do předmětu "CVC" protože na to tady každej kálí a nikdo by tento příspěvěk nerozklikl. A tak bych vás alepon chtěla požádat... poprosit, nebo si možná budu muset kleknout, abyste alespoň OPRAVILI DVA ROKY STARÉ CHYBY!!!!! LEDOVÁ MAPA SI NEPAMATUJE ARMÁDU: Mohli...
  3. erza scarlet

    Propadlé nabídky na trhu

    Tato otázka snad dokonale popíše můj návrh: Proč nemohu nabídku obnovit jedním kliknutím z tržiště? Dala bych i hromadně, ale takové ambice vůči innu ani nemám. Zadávání nabídek do trhu je ta nejvíc otravná UXhate věc v této hře hned po naklikávání tuláků během boje. Neustále se mi přetáčí doba...
  4. erza scarlet

    CB

    Jak to prosím vypadá s testováním omezení táborů pro CB? Bude se CB konečně redukovat? ) děkuji
  5. erza scarlet

    CVC - zamrznutí hry během přepočtu

    Prohlížeče: Mozilla, Opera, Chrome PC W11, PC W10, notebook W10 opakuje se: posledních 14 dní Kdy: Těsně před přepočtem dojde k zamrznutí hry, kdy mapa nereaguje na nic. Zkusila jsem promazat cookies a chyba se opakuje. Zkusila jsem refreshnout stránku cca minutu před přepočtem a chyba se...
  6. erza scarlet

    Minimální nához v aukci u klenotníka

    Stav: libovolný nához Hledala: nehledala (protože i když hledám,často je to stejně jedno) Návrh: Ahoj, mám návrh na vylepšení funkce u nahazování v aukci klenotníka. Nepřijde mi normální, aby se mohlo přehazovat po "1" goldu. Např. aukce, kde trollové naschvál přihazují absolutní minimum...
  7. erza scarlet

    Označování polí

    Současný stav: Žádný Nápad: Níž Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: zběžně Ocenila bych, kdyby v cvc vznikl systém označování polí jako v CB. Je hezké, že se CBčku věnuje veškerá pozornost, ale je zde i pár hráčů, kteří by svoji pozornost rádi upřeli ke starým dobrým cvc. Návrh: Možnost...
  8. erza scarlet

    Pirátská událost - zasekávání lodě

    Dneska se mě i kamarádovi několikrát stalo, že se nám při kliknutí na "vyplout" zasekla loď. Ačkoli mám ještě dostatek tahů, loď se na mapě zasekne v půlce a musím z eventu vyskočit a vrátit se zpět, jinak kliknutí na button "vyplout" nereaguje. V obou případech to je mozilla. 91.0.1., w10, dva...
  9. erza scarlet

    Neviditelný přístav

    Cirgard, mozilla 91.0.1 (64), w10 hledáno: ano pohyb v rámci města nepomůže (skok do mapy, do expe...). Ani refresh hry.
  10. erza scarlet

    Meme

    I foe může mít své meme...
  11. erza scarlet

    Zmenšení gigantických ikon při obchodu

    Současný stav: Inventář se řadí podle názvu Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano, zkusila jsem projít klíčová slova "gigantické ikony" a "velikost ikon". Část tématu zazněla v nějakém výčtu, ale zanikla v diskuzi Nápad: Zmenšení velikosti ikon, aby se nabídek vešlo víc. Prosté Opravdu je...
  12. erza scarlet

    Diskuze - Trochu balancu a logiky pro Aztéky

    Myslím, že není potřeba slov...
  13. erza scarlet

    Krčma - špatné zobrazení stavu výběru

    Svět: Cirgard Prohlížeč a verze: Mozilla firefox + Google chrome + mobilní aplikace Popis chyby: viz dole Jak často se chyba vyskytuje: téměř vždy. prostě vyberu a někdy to tam je a někdy ne (zkrátka popis, jak chce slyšet každé IT :) Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano, pod pojmy...
  14. erza scarlet

    Statistika bojů

    Hledáno: ano, zkoušela jsem hledat "statistika cvc" Současný stav: Pokud bojuji v cvc, nevidím, kolik bojů udělám. V cechovních bitvách vidím aktivitu v rámci jedné periody, čili např. 500 bojů. Sice to není měřené za každý den, ale alespon vidím něco. Mě by hodně zajímalo, kolik dám za vlnu...
  15. erza scarlet

    Výběr za 5 dia stopne 100 fb - chyba nebo prostě jen svinárna?

    Kde: Hádám že všude Hledala jsem: ano, vyhledávála jsem "výběr za dia" Co: Opakovaně jsem si všimla, že pokud vybírám za diamanty (5) a mám (omylem) na liště limit 100 fb, tak systém vybere všechny budovy, které neobsahují forge, ale budovy s FB to nechá být. Byl totiž přesažený limit 100 fb. Ve...
  16. erza scarlet

    Mobil - kliknutí na detail budovy je nemožné

    Kde: Toto se světa netýká Hledala jsem? Ano, pro výraz "detail budov" a "popis budov" Co je za problém: Nejspíš už od počátku věků mám pekelný problém s nakliknutím detailu u stavby budovy. Pokaždé, když se snažím prstem zmáčknout otazník dojde ke stavbě budovy. V průměru potřebuju asi tak 7...
  17. erza scarlet

    Řazení inventáře

    Současný stav: Inventář se řadí podle názvu Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano, zkusila jsem projít klíčová slova "řazení" a "inventář" v sekci nápady Nápad: Uvítala bych, kdybych si mohla inventář seřadit např. podle oblíbených položek. Tedy co nejvíc používám, např, motivační sada...
  18. erza scarlet

    Hromadný NÁKUP Foe bodů (za peníze)

    Současný stav: Za peníze lze koupit max 10 fb Nápad: viz níže Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ano Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda zvažujete úpravu hromadného výběru FB a hlavně jejich nákupu za goldy. Běžně točím 850 fb za výběr a na kontě mám 3G peněz. Mezi top 300 hráči jsem ještě...
  19. erza scarlet

    Proč není nabídka od přátel?

    Současný stav: viz níže Nápad: viz níže Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ano Ahoj, přemýšlím, proč stále existuje (historický?) přežitek, že při obchodování mám možnost zaškrtnout: cechovní nabídky - občas využívám sousedské nabídky - wtf? tohle jsem snad nikdy v životě nevyužila! férové...
  20. erza scarlet

    Tuláci - samostatná záložka

    Současný stav: Tuláci se řadí pod pěší jednotku - nepraktické Nápad: Tuláci jako samostatná záložka ve výběru armády Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ano Ahoj, dlouhodobě nechápu, proč se tuláci řadí pod pěší jednotku. Kdykoli se snažím tuláka rychle vyměnit, musím rolovat na konec seznamu...
Nahoru