Výsledky vyhledávání

  1. Barbucha 11

    Diskuze ke Dni sv. Patrika

    Řekla bych, že mimo jsou ti, co nejsou schopni pochopit psaný text. Normálně taky eventy nedělám, tenhle pro jeho jednoduchost jsem na 2 světech zkusila. A občas se nějaký bug vyskytne, specielně u odměn. Dokončila jsem 25. úkol, počítadlo se vynulovalo, ale odměna žádná. Ani po refreshi. Takže...
  2. Barbucha 11

    Okradli stařenku !!

    Tak oprava - teď se mi z budov pár zlaťáků připsalo, ale z dobytých sektorů ani náhodou - mělo mi to připsat 5 mega za dobyté území, ale nepřipsalo to nic. Za 3 dny mi kleslo konto o 22 mio, bez větších výdajů. Nějak tomu nerozumím....
  3. Barbucha 11

    Okradli stařenku !!

    Fel Dranghyr - nepřipisují se zlaťáky - ani z budov, ani z úkolů. Ale odečítání, to panečku funguje bezchybně :-(
  4. Barbucha 11

    Dotaz

    Proč se při vstupu do krčmy neocitnu v místnosti krčmy, ale v nějaký hnusně zelený posilovně ?
  5. Barbucha 11

    Debata ke dni sv. Patrika 2022

    Nevím - mám osadu na 8. úrovni, za poslední úkol dostanu 9. rozšíření a ve městě na mně kouká nahoře v řadě "Keltská osada úr. 1"... Zas na druhou stranu - mezi 9. a 10. úrovní není žádný dramatický rozdíl, takže i ta 9. je v poho...
  6. Barbucha 11

    Matematika

    Jj, to je pravda, možná že když kliknu na několik krčem rychleji za sebou, tak to počítadlo neumí nebo nechce reagovat tak pohotově. Nevím jak to mají v INNO nastavené, ona spousta věcí je stavěna tak, aby hráč byl tlačen k utrácení (a tím pádem nákupu) diamantů. Tahle snaha čouhá z celé hry tak...
  7. Barbucha 11

    Matematika

    Přesně - stačí pořádně číst. A krčma má dvě možnosti . buď šipku pro návštěvu (ty počítám) nebo hodiny a na ty samozřejmě neklikám.
  8. Barbucha 11

    Matematika

    Hra má závažné mezery v matematice - konkrétně u úkolu "Navštiv 45 krčem" jsem jich navštívila 47, počítadlo u úkolu tvrdí, že 41. Protože jsem si toho všimla už několikrát, poctivě si každou návštěvu počítám. A na rozdíl od hry, do 45 ještě pořád počítat umím. Jen nevím, jestli je to chyba nebo...
Nahoru