Výsledky vyhledávání

  1. City planner foe helper nefunguje

    Po eventu mám nové budovy chtěl jsem překopat město a city planer nefunguje . Sice se tam s problémy přihlásím ,ale nejde tam načíst město. Kdo to používáte funguje Vám to? A nebo existuje nějaká náhrada? Dík za odpověd.
  2. veselá louskáčkova strážnice

    Dnes jsem to již prošvihnul a vylepšení louskáčka z kalendáře nedostanu. Bude po zlatém vylepšení čokoládovny dávat čokoládovna fragmenty louskáčka ,který lze použít na vylepšení loskáčka na veselý louskáček? Zatím to možné není.
  3. Skákající dýně

    Zdravím Zajímalo by mě jestli budova skákající dýně je považována za plnohodnotnou budovu té doby na kterou je vylepšena. Konkrétně mě zajímá ,když mám plnit úkoly např. " v produkční budově současné doby dokončete výrobu xkrát" tak jestli dokončení výroby v skákající dýni je považováno za...
  4. Zastrašující věž

    Zastrašující věž = Aktivní: 50% útok pro útočnou armádu. omezení na 1 den Mám to chápat tak ,že se budova za 24hod ztratí a nebo už nebude aktivní pro útočnou armádu , a nebo jí musím vždy po 24hod aktivovat??? Díky za info
  5. Rozšíření za medajle

    Prováděl jsem rozšíření za 30000 medajlí, Nějak to nešlo ,vyskočil jsem z toho a rozšíření se aplikovalo někam jinam kam nepotřebuji???? Docela mě to štve. Bohy
Nahoru