Výsledky vyhledávání

  1. Inventář

    Dobrý den, neplánuje se, že by se do hry (primárně do inventáře) přidal nějaký malý znak (třeba malá zelená fajfka) u každé výběrové sady, že třeba to konkrétní vylepšení, které je tam obsaženo lze využít na nějakou budovu, kterou mám ve městě? Nepamatuji si z hlavy, které budovy mám ve městě...
  2. Soupeř

    Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdo a podle čeho určuje úkoly, se kterými přijde soupeř. Fakt někomu přijde normální, aby třetí úkol byl ,,V dílně dokonči 24hodinovou výrobu 10x"? Chápal bych to, kdyby na to byl týden.. nebo dva. Ale DVA DNY? Vždyť to je absurdní. Hraji tu hru okolo dvou let a...
  3. Soupeř

    Zdravím, jde někde dopředu zjistit, kdy se objeví soupeř a jaké bude mít úkoly, aby se na něj mohl člověk připravit? Respektive objeví se ještě v této probíhající události?
  4. foe wiki

    Zdravím, když vlezu na foe wiki, abych si dohledal, co nějaká VB přesně poskytuje na konkrétní úrovni, tak většina VB (které jsem si dohledával), končí na úrovni 80. Evokuje mi to pocit, že ta budova na té úrovni končí (je dostavěna) ale není tomu tak. Bude ten výpis rozšířený na všechny možné...
  5. Speciální nabídka pro tebe..

    Zdravím, když se přihlásím do hry, po pravé straně mi svítí nějaká speciální nabídka a že zbývá 23 hodin a 17 minut. Když nabídku rozkliknu, je tam prázdno. Včera ani dnes ráno to tam nebylo, takže vypršet nemohla. Když proklikám diamanty / balíčky / forge plus, tak tam nic speciálního není...
  6. Jednotky z jiné éry?

    Zdravím, dnes jsem PVP aréně napadl prostředního hráče. Respektive hráče ze stejné doby jako jsem já - doba pokroku. Prohrál jsem, ale co mě zarazilo.. hráč z doby pokroku měl jednotky z oceánské budoucnosti, která je o 7 ér dál. Jak je to možné? Jak lze získat jednotky z jiné éry? A je možné...
  7. Nenačtené obrázky ve foewiki..

    Zdravím, chtěl jsem se dovzdělat ohledně CB na foe wiki, ale například zde chybí obrázky (příklad) a jako nováček moc netuším, co si představit pod icon_great_building_bonus_guild_goods.png. Mrknete na to, prosím? Děkuji.
Nahoru