Výsledky vyhledávání

  1. S i d i u s

    Vrácení bodů z budov neaktivních hráčů

    Současný stav: před třemi lety jsem přihodil pár bodů do budovy hráči, který přestal hrát a navíc odpojil radnici od silnice, takže se jeho velkolepka nedá ani zavřít a u těch pár let mně taková budova straší v mých aktuálních příspěvcích ostatním hráčům a hlavně mně blokuje body. Nápad: když se...
  2. S i d i u s

    Více stejných nabídek obchodu najednou

    Teďka je možný vytvořit každou jednotlivou nabídku pro obchod zvlášť. A když chci těch stejných vytvořit třeba 20, musím každou jednotlivou z nich 20x odkliknout. Takže když chci třeba nabídky z každého zboží do každého jiného o dobu vedle a chci za každou 20, tak musím vlastně ručně odklikat...
  3. S i d i u s

    Myrmidoni - žádný flákání - pouze pro aktivní hráče

    Čau. U spousty cechů vidím statusy typu "tady se nic nemusí", "žádný povinnosti", "jak kdo chce".. No, u nás je to jinak. Hru máme rádi a chceme ji hrát, takže mi nedává smysl hře věnovat čas a zároveň hledat cesty, jak se jí vlastně aktivně vyhýbat. Hledám k sobě do cechu Myrmidoni pouze...
  4. S i d i u s

    Pomoc všem, navštívit krčmy všech

    Zdravím. Prosím, hru hraju tři roky a s prominutím největší vopruz každý den je ručně motivovat 140 přátel a lidi v cechu a navštívit všechny dostupné krčmy. Už mě z toho za ty roky bolí ukazováček na myši :) Současný stav: Motivování a navštěvování krčem pro každého kráče zvlášť. Nápad: Bylo...
Nahoru