Výsledky vyhledávání

  1. Lucil.Lucinda

    Diskuze k novinkám v Cechovních bitvách

    Já nepochopím ,proč se tu stále zmiňují silné a slabé cechy...pokud je slabý cech ,tak to není chyba ve hře ,ale ve vedení cechu. Co se týká cechovních bojů je normální když se cechy domluví mezi sebou.Když to vezmeme z reality ,tak při dobývání území se také království museli dohodnout mezi...
  2. Lucil.Lucinda

    Starožitnictví

    Tedy i já musím poděkovat .... já jsem sice zámeček viděla ,ale nevěděla jsem jak odemknout budovy...a stačí tu fajfku jen vyklinout pryč....také děkuji :)
  3. Lucil.Lucinda

    Ako vyzerá vaše mesto ?

    Tak to tu trošku oživím :) ;).... zase jsem nedávno začala odznova ,tak tady moje pidiměstečko v Ranném středověku právě teď :)
  4. Lucil.Lucinda

    souboj 1vs. 1

    Promiň ,ale toto jsi fakt nedomyslel . Tj jako by se tu objevil návrh jestli v krčmě budem točit Šeráka 11°° za 100 stříbrných a Pillsner Urquel jen za 50 ;);) a budou za to body do žebříčku .. pár ,jen pro spestření hry ;) .... Pokud by jsi něco takového rád viděl ve hře tak to upřesni víc...
  5. Lucil.Lucinda

    Panel vylepšení v krčmě

    PRO :) ;) :D:D to bylo milé a zasmála jsem se tedy po dlouhé době :D
  6. Lucil.Lucinda

    Fitr společný pro POMOC a KRCMU

    Je pravda ,že než začnu útočit na některé sousedy ,tak nejdříve oplatím pomoc.Takže pokud mi ji posílají ,tak já vracím a tím pádem na ně neútočím.Ne ,že bych si tím vynucovala pomoc ,ale spíš mi to přijde slušné ji oplatit. Takže to někdy asi ani není nechtěně ,když to vezmu podle sebe . Ale...
  7. Lucil.Lucinda

    Non-stop sníh

    Moc hezký nápad. Pro :) ;)
  8. Lucil.Lucinda

    Využití renovační sady

    Tak to i já :D
  9. Lucil.Lucinda

    CB-statistiky

    No je fakt ,že nějaký přehled ,který by tak 4 hoďky byl k vidění , by nebyl špatný. Aspoň pro vedení cechu ,pro přehled aktivity členů....ale není to nic podstatného.:)
  10. Lucil.Lucinda

    Diskuze k novinkám v Cechovních bitvách

    @d arvit ... tvoje názory se mi moc líbí. Já ale začnu o vyjednávání. Jsem v ranném středověku ,pro mě doba vytahnutí lvlů velkolepek atd. Ještě nemám Alíka ,takže armádou neoplývám i když z CE a CB jí mám dost. I s oblehy jsou nějaké ztráty v CB ,tak volím vyjednávání když už army dochází. A...
  11. Lucil.Lucinda

    Diskuze o 1.212

    Skvělé. Udělala jsem čistku mezi přáteli :)
Nahoru