Výsledky vyhledávání

  1. Nirvána

    Nezareaguje plňení úkolů jinými ůkoly.

    Současný stav: Když splním kupř. opakovací ůkol v android verzi, a dostanu komoditu, některou /ne všechny typy komodit/ kterou žádá denní a nebo nekdy i evenový ůkol (tovary, mince, kladivka), sice se to započte, ale nezaznamená se to zablikáním ikony vyzývatele, jako při získání jinou cestou...
  2. Nirvána

    Eventovka co urychluje léčení jednotek

    Ano, tohle by bylo další navýšení o dejme tomu 20 procent. Uvaž, že když existuje alkatraz, přidávají se další budovy co dávají jednotky, a kupodivu jdou žádané. A také další pracně získaný vyslanci v radnici se směšnou 1 jednotkou navíc... A ano znám i takové hráče co při alkatrasu na 110 lvl a...
  3. Nirvána

    Eventovka co urychluje léčení jednotek

    Nová eventovka by mohla mít novou doplňkovou funkci, a to urychlení léčení propojených jednotek (v kasárnách). Uvítaj hlavne ti z vyšších dob, kde to trvá i 2 dny
  4. Nirvána

    Nová eventovka na netradiční podporu army.

    Původní návrh je upraven a zjednodušen.
  5. Nirvána

    Sčítavání jednotek, tovarů a medailí po zberu

    Jo, vlastně jasně, proč! Ale když mi mastně zaplatěj, prěčtu si najednou CELEJ blog i s idiockymi poznámkami, jako možná jedinej. A možná i udělám neco na víc, co bych jinak nedělal ani ve snu, zapamatuji si to... Co človek za prachy neudělá?
  6. Nirvána

    Zešednutí vyřešeného úkolu a dokončené cech.exp

    Už je to opraveno. Snad to přečteš. To kolik světů a jak obracím je má věc a mám na to dobré důvody. Je to můj volný čas. A nejsem zdaleka jedinej kdo to takto dělá. Že to jiní nestihaj je jiná. Když jsem ve hře byl více než rok a pouze na 1 světě, jistě jsem měl co dělat v top cechu tehdy i...
  7. Nirvána

    Zešednutí vyřešeného úkolu a dokončené cech.exp

    Jo. Tak je nastaven celej virtuální svět. A to je ten problém. Není reálný, jakkoli se snaží UI opičit, tak každá účast je úlet. A jako takové, stejně mnohonásob již teď přeháním. Ano dá se viset i na 1 světě 24/7 s budíkem na púlnoc, a i poroto mám všech 7... Abych možná tolik nelipnul. Jestli...
  8. Nirvána

    Sčítavání jednotek, tovarů a medailí po zberu

    Jo, ale takhle se vžívám do role více a je to zajímavější. Alespoň mám na čem pracovat.... A konečně co říkáš na mé nápady. Pořád jen kritizuješ formu a kde je obsah?
  9. Nirvána

    Eventovka s doplnení jednotek do 2. Vlny bojů

    Jo, jednou se dostanu na ty zdejší :-D
  10. Nirvána

    Doplneni zobrazeni nebo volby svetu

    A... Beru zpět. Vše je v nejlepším pořádku. A letím ikdyž nehraji simulátory, jelikož foe žere za 7.
  11. Nirvána

    Nová eventovka na netradiční podporu army.

    Jo. Tyto praktyky k ovládnutí jednotlivce se tisíce let zdokonalují. Ale nad nimi je teď řízení davu pomocí miriád nepřímích a všudypřítomních impulzů. To bych nějak dal ale do hry až v galaktické budoucnosti, aby to nebylo až tak moc dráždivé a nepřipomínalo to naši smutnou realitu.
  12. Nirvána

    Nová eventovka na netradiční podporu army.

    Dekuji, i to je názor
  13. Nirvána

    Nová eventovka na netradiční podporu army.

    Foe. Celkem rozšířená a navíc legální. Možná že i ty ji znáš.
  14. Nirvána

    Nová eventovka na netradiční podporu army.

    A někdo něco napíše a nemá to myšlenku. A někdo se s myšlenkou podělí a nic neočekává
  15. Nirvána

    Doplneni zobrazeni nebo volby svetu

    Vím proč vám na to záleží abych byl poŕád online. Vím že to mobily a soc.spolky doslova vyžadujou a to je o důvot více to vypnout. Je to na víc má výsostní věc a ano, zcela mimo téma. Můj důvod je ten, že za den toho mám až moc spolu z prácí (díky bohu jsem mimo soc sítě) a hlavně nepotřebuji...
  16. Nirvána

    Eventovka s doplnení jednotek do 2. Vlny bojů

    A to jako proč? Vždyť když měla vyjíj venuše jste to na sk foru sami žádali. Tak jo. Tak beru zpět nebo si to přemysleme na eventonku. Nápad se dá použít, ikdyž pak nutně o hodně méně velkolepo.
  17. Nirvána

    Sčítavání jednotek, tovarů a medailí po zberu

    Opravim tedy. Prominte, dam si priste vice zalezet. Nemam v mobilu gramatickou opravu jelikoz jsem slovak, tak se kline opravim
  18. Nirvána

    Zešednutí vyřešeného úkolu a dokončené cech.exp

    Jen si zkus resit 7 svetu plnohodnotne, do toho prace a rodinu. Pak bude rad za kazdy usetreny klik
  19. Nirvána

    Zešednutí vyřešeného úkolu a dokončené cech.exp

    Zešednutí
Nahoru