Výsledky vyhledávání

  1. Nirvána

    Nezareaguje plňení úkolů jinými ůkoly.

    Současný stav: Když splním kupř. opakovací ůkol v android verzi, a dostanu komoditu, některou /ne všechny typy komodit/ kterou žádá denní a nebo nekdy i evenový ůkol (tovary, mince, kladivka), sice se to započte, ale nezaznamená se to zablikáním ikony vyzývatele, jako při získání jinou cestou...
  2. Nirvána

    Eventovka co urychluje léčení jednotek

    Nová eventovka by mohla mít novou doplňkovou funkci, a to urychlení léčení propojených jednotek (v kasárnách). Uvítaj hlavne ti z vyšších dob, kde to trvá i 2 dny
  3. Nirvána

    Globalni centrum zprav nebo nove nastaveni

    Pro hrace aktine ve vsech nebo vetsine svetu neni zajimave porad vsude odlkikavat stejne hlasky jako konec a zacate expedice a cb jelikoz je vsude stejny. Ale take oznameni o aktualizaci a akcich ci soutezech jsou vsude zvyrazneny a pro prehlednost aby mi neunikali nove zpravy v komunite je...
  4. Nirvána

    Zešednutí vyřešeného úkolu a dokončené cech.exp

    Označit zešednutím vyřešené denní úkoly a také cechovních expedice když jsou již hotovy. Ale i u eventovek bez nutnosti rozeklikávat. Mám 7 světů skoro stejných a všude pořád pendluji a plním všechny ůkoly.
  5. Nirvána

    Sčítavání jednotek, tovarů a medailí po zberu

    Chybí mi celkový přehled přírustků jednotek (obzvláště po zběru od alkatrazu), tovarů/a medailí (od poslední návštěvy skladu). Ty jednotky by mohli být zpřehledněny např. v seznamu pod sebou (jaký je když v řádku je jednotek více) jako další karta vedle skladu tovaru a vedle inventáře.
  6. Nirvána

    Eventovka s doplnení jednotek do 2. Vlny bojů

    OPRAVENO: Další eventovka (nová speciélní budova) by do 2. Vlny boje doplňovala 1 jednotku random z pozůstalých jednotek. Nebo jiná varianta doplní všechny uvolněné pozice/ jestli se uvolní, ale pouze 10 bojů. Nebo nově by tato funkce trvala pouze omezenou dobu po zběru. Navrhuji hodinu. Když...
  7. Nirvána

    Doplneni zobrazeni nebo volby svetu

    Hraji pouze na androidu a hraji vsude ve 7 svetech, a jdu zde od zacatku stejne, tak me mesta jsou k nerozeznani. Jsem aktivni a cilevedomi, tedy denne vsude delam denni i vsechny eventy a expedice a tak dale, takze prepinam v kuse a porad ... Neprijemnost vznika pri obcasnem nucenem odhlaseni...
  8. Nirvána

    Nová eventovka na netradiční podporu army.

    OPRAVENO A UPRAVENO: Nová eventovka pro vojáky. 3 variace jako vrcholní update: 1. Vojenská mučírna/vězení, 2. Lékař a 3. Šaman(psycholog)... Různé uplatnění ale sjednocovací vojenský vzhled. Útočné jednotky by mohli získat na 1. Obraně, 2. Síle, nebo 3. Půlky hodnoty obrany a útoku. Je možný...
Nahoru