Výsledky vyhledávání

  1. jamamba

    výroba surovin

    Téda, tak to je musím mít, ale nejdřív musím nějak nasyslit zboží ;):confused: Díky moc za odpovědi :)
  2. jamamba

    výroba surovin

    Díky moc za odpověď, co šlo, tak jsem si teď zrenovovala, je fakt, že na tohle jsem zapomněla, Vesmírný transportér si zatím ještě nemůžu pořídit,... ale Semenná banka a Hrad Himedži nedávají zboží? ty vyrábí jen zásoby? nebo ne? Já jsem si už několikrát procházela velkolepé budovy a jejich...
  3. jamamba

    výroba surovin

    Ahojky, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nevíte, kde mimo továrny bych získala suroviny z ledové a oceánské budoucnosti. Většina velkolepých budov mi dává suroviny z kapitoly zítra, trochu z budoucnosti nebo z nižších kapitol....
  4. jamamba

    Diskuze k soutěži Zimní poznávačka

    Díky :)
  5. jamamba

    Diskuze k soutěži Zimní poznávačka

    Už jsem si myslela, že to vzdám, ne a ne najít č.8 o_O, ale nakonec jsem ho našla!!! Díky za soutěž ;) Teď jsem si uvědomila, že jsem tam neuvedla svět -arvahall :) , šlo by to tam přidat?
  6. jamamba

    korzárova loděnice

    Dík za odpověď :)
  7. jamamba

    korzárova loděnice

    Ahojky, mám korzárovu loděnici a můžu si ji vylepšit na bukanýrovu nebo loděnici mrtvého muže, zajímalo by mě, co dávají ty odměny - bukanýrova a mrtvého muže, co budova dává 1x za den, jaký je mezi nimi rozdíl. Ve wiki jsem to nenašla.
  8. jamamba

    Diskuze k soutěži Letní křížovka

    Musím sem chodit častěji, další soutěž, kterou jsem objevila až po konci soutěže :confused::oops:
  9. jamamba

    velkolepé budovy

    Dík za odpověď :)
  10. jamamba

    velkolepé budovy

    Co se stane, když přispěju sousedovi na velkolepou budovu a než ji vylepší, tak se sousedé vymění. Dostanu i tak body, až tu budovu vylepší? nebo propadnou peklu? ;-)
  11. jamamba

    Hradní systém

    Jestli můžu taky napsat svůj názor.....hrad, který bych si vylepšila za rok, by mě asi nebavil, ty 3,5 roku jsou akorát ;)
  12. jamamba

    Hradní systém

    zrovínka jsem se chtěla zeptat, jak to, že se mi hradní systém objevil až teď, když je tam psané, že se otevírá po dokončení tutoriálu, ale ona je to asi novinka, že?!
Nahoru