Výsledky vyhledávání

  1. Klogg

    Dobrodružná diskuze o Společenství

    Nelze vybrat jiný hrdina... kliknutí na něj nic nedělá (na jeho avatar)
  2. Klogg

    Diskuze k novinkám v Cechovních bitvách

    Nebo podle součtu skore všech hráčů v cechu. Samozřejmě, že je to mírně zavádějící, všichni nemusí být bojovníci, ale cech se tomu přizpůsobí. Jako dávat cech TOP1-3, kde polovina hráčů má skore přes 500M k cechu, kde první má 100M a druhý 20M je úlet!
  3. Klogg

    Diskuze k novinkám v Cechovních bitvách

    Myslím, že v CB by byla nejsmyslnější metrika počet bojů za CB za cech. Když někdo bude točit bude "potrestaný", že půjde k topkám. Zbytek bude mít šanci na smysluplnějšího soupeře, který má podobný výkon a dokáže se zhruba stejně prát... LB se stropem 1tis, kterého se v podstatě nedá zbavit...
  4. Klogg

    Divoká diskuze o Divočině 2022

    To je ale blbá mechanika! Dá práci udělat pořádnou krabici s hodně hvězdičkami a když už jí udělám druhá perná práce dostat jí ještě dolů. a když už je konečně dole dostanu medaile, FP nebo suroviny? Tak na tohle fakt kašlu! Nebudu u toho trávit sto let přemýšlením a pak z toho stejně prd.
  5. Klogg

    Diskuze k verzi 1.233

    např u scény věků musím hru restartovat, aby se mi ukázal výběr, pokud v té době je už hra spuštěná a výběr přijde později (na PC)
  6. Klogg

    Diskuze k verzi 1.233

    někdo by se měl zamyslet nad CB... jedny CB máme topky, kdy máme co dělat, abychom se chytli a další CB máme 6 mrtvol??? Takže buď sto nebo nula a nic mezi tím? Kdyby to takhle nebylo už 3 měsíce... takhle jsou celé CB úplně k ničemu. Dnes zabereme mapu aniž bychom se snažili a nikdo další...
  7. Klogg

    Diskuze k verzi 1.233

    v nové verzi na pc zlobí výroba vojáků... prvních pár kasáren správně naběhne a pak už se to seká a nedá se dát výroba ani jednoho vojáka...
  8. Klogg

    Diskuze k aktualizaci 1.232

    MG na levelu 70 mi už minimálně 3 dny nedala vůbec nic, tahle aktualizace je úplně na prd!
  9. Klogg

    Diskuze k 10. výročí FoE

    a tom to je, začít vyhazovat budovy a nechávat si jen topky... oni vědí, že místo je limitující. A to je ta výzva, konec citace. :)
  10. Klogg

    Diskuze k 10. výročí FoE

    nakonec to byla docela pecka. sice hlavní budova není žádné terno, ale hrací deska byla poměrně štědrá a hlavní budovu musela na 10 získat i velká lama :)
  11. Klogg

    Diskuze k 10. výročí FoE

    Přesně... taková příležitost, jednou za 10 let. Kolik lidí to ve hře zažije? To prostě měla být bomba, na kterou budeme vzpomínat a chlubit se, že jsme u toho byli!!! Snažím se brát všechny eventy jako příležitosti s příjemný bonusem. Ano to se mi splní, ale při této příležitosti jsme prostě...
  12. Klogg

    Debata ke dni sv. Patrika 2022

    půjčil bych si větu z Cimrmana: Borate, nepiš sem a pokud možno nepiš vůbec.... :D
  13. Klogg

    Debata ke dni sv. Patrika 2022

    Za mě to bylo super jednoduché, čekal jsem složitost, ale mechanismus je jasný. Taky mám jedno vylepšení k dobru. Navíc tahle eventovka je použitelná už od levelu 7, což je docela unikátní. Jiné eventovky fungují až na maximum. :)
  14. Klogg

    Diskuze k 1.226

    máš pravdu, ale asi ti uniká, že tohle cílí na tzv velryby, kteří utrácí tisíce za nic - aby si pomohli o 1% a na cenu nehledí. Osobně by mě taky zajímalo, zda jich je dost, že zaplatí stejně tolik jako masa hráčů po 1 euru. Ale věřím, že ano. Stačí třicetina hráčů, kteří zaplatí hodně místo...
  15. Klogg

    Debata ke dni sv. Patrika 2022

    tohoto eventu jsem se bál, přišlo mi to složité, ale přišel jsem tomu na kloub a naopak mě to přijde zajímavé a dobré!
  16. Klogg

    Debata ke dni sv. Patrika 2022

    šlo to v pohodě, stačilo se soustředit na hlavní cenu, podpořit to trenérem za 150 dia (třeba z CE) a odehrát všechny míče v jeden den (aby to nestálo více trenérů). Zase úplně triviální by to být nemělo, ne? Aby to získal každý bez větší snahy.
  17. Klogg

    Zpětná vazba na nové úrovně v Hradním systému

    mě je to jasný, ti co aktivně nakupují už jsou na konci a ztratili motivaci spěchat na další výhodnější úrovně hradu a nakupují méně :-D
  18. Klogg

    Diskuze k Valentýnské výprodeji

    máš talent, jak ze všeho udělat veliký problém...
  19. Klogg

    Diskuze o Forge Bowl 2022

    ono to nemá být o tom, že si koupíš všechno po čem toužíš, ale musíš si vybrat podle svých priorit. Jako v životě, taky nemůžeš mít vše. Jinak by všichni měli 10-20x guvernerovu vilu, k čemu by to pak bylo? :)
  20. Klogg

    Diskuze o Forge Bowl 2022

    jo objevuješ Ameriku už po několikáté. První čti a pak se ptej. Nejdříve v cechu a když neví, tak zde... zbytečné zmatky pro ostatní, kdo to čtou. Jim to nic nového nedává.
Nahoru